مطمئنا لیورپول برای قهرمانی چمپیونزلیگ شانس دارد

رافا بنیتز، سرمربی سابق لیورپول، معتقد است که این تیم می‌تواند در این فصل به مقام قهرمانی چمپیونزلیگ دست پیدا کند....

به گزارش "ورزش سه"، لیورپول در این فصل به شکل کامل از قهرمانی در رقابت‌های لیگ برتر انگلیس ناامید شده و حالا به نظر می‌رسد که تمام تمرکز قرمزهای آنفیلد برای کسب جام روی رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا معطوف شده است؛ مسابقاتی که تیم یورگن کلوپ باید در مرحله یک چهارم نهایی آن به مصاف رئال‌مادرید قدرتمند برود و در صورت پیروزی با برنده بازی چلسی و پورتو دیدار خواهد کرد.

برخلاف اینکه بسیاری شانس زیادی برای قهرمانی لیورپول در لیگ قهرمانان متصور نیستند اما رافا بنیتز اینگونه فکر نمی کند. سرمربی سابق قرمزها در واکنش به سوالی مبنی بر احتمال قهرمانی لیورپول در چمپیونزلیگ گفت: " مطمئنا! لیورپول پتانسیل و سرمربی بسیار خوبی دارد و مشکلی در این رابطه برای آنها وجود نخواهد داشت."

قرار است فینال این فصل از رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا در ورزشگاه آتاتورک استانبول برگزار شود؛ جایی که لیورپولی ها از آن خاطره بسیار خوبی دارند چرا که آنها با سرمربیگری رافا بنیتز و با پیروزی در دیدار دراماتیک فینال برابر میلان به قهرمانی رسیدند. بنیتز در ادامه گفت: " مردم می‌گویند ما خوش‌شانس بودیم. قهرمانی ما در لیگ قهرمانان اروپا یک خوش شانسی نبود چرا که ما در یک‌چهارم نهایی برابر یوونتوس بازی کردیم. سپس با چلسی بازی کردیم که در آن مقطع بهترین تیم اروپا بود. من فکر می‌کنم لیورپول در این فصل هم می تواند چنین کاری انجام دهد و تا پایان پیش برود."

تگ ها


رافائل بنیتس لیورپول