مطمئنم تیاگو سیلوا در چلسی موفق خواهد شد

ریوالدو هم وطن تیاگو سیلوا معتقد است که این مدافع برزیلی در استمفوردبریج موفق خواهد شد....

به گزارش "ورزش سه"، پاری سن ژرمن در فینال رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا با یک گل مقابل بایرن مونیخ شکست خورد تا دست تیم توماس توخل از کسب این جام کوتاه مانده باشد. با این حال تیم پاریسی مطابق سالهای گذشته تمام جام های داخلی را درو کرد تا تعداد عناوین تیاگو سیلوا در این تیم به عدد ۲۳ برسد؛ بازیکنی که در فینال چمپیونزلیگ آخرین بازی خود را برای PSG انجام داد و حالا بازیکن آزاد محسوب می شود.

طی روزهای گذشته گمانه زنی های زیادی درباره آینده مدافع برزیلی مطرح شده است. از طرفی گفته می شود که باشگاه چلسی بیشترین شانس را برای جذب تیاگو سیلوا خواهد داشت و احتمالا او طی روزهای آینده به شکل رسمی راهی استمفوردبریج خواهد شد تا چالش جدید خود را در لیگ برتر انگلیس دنبال کند.

هم وطن تیاگو سیلوا یعنی ریوالدو اعتقاد دارد که این مدافع برزیلی می‌تواند در چلسی موفق شود. ریوالدو در این باره گفت: " در سن ۳۵ سالگی تیاگو سیلوا قراردادی دو ساله با چلسی امضا خواهد کرد و من مطمئن هستم که او در آنجا خوب عمل خواهد کرد چرا که او یک مدافع عالی و با تجربه بسیار زیاد محسوب می شود.

فکر می‌کنم که هنوز هم تیاگو سیلوا پیشنهادهای زیادی دارد. او می‌تواند عملکرد خوبی را در چلسی ارائه دهد و به نوعی رهبر تیم جوان فرانک لمپارد باشد."

تگ ها


ریوالدو تیاگو سیلوا پاری سن ژرمن برزیل