مطمئنم ناگلزمان جانشین فلیک در بایرن خواهد بود

لوتار ماتئوس، اسطوره باشگاه بایرن مونیخ و تیم ملی آلمان معتقد است که یولیان ناگلزمان سرمربی بعدی بایرنی‌ها خواهد بود....

به گزارش "ورزش سه"، هانسی فلیک روز گذشته اعلام کرد که قصد دارد در پایان فصل از جمع بایرنی ها جدا شود. پیش بینی می شود این سرمربی بعد از رقابت‌های یورو جانشین یواخیم لوو شده و هدایت مانشافت را بر عهده بگیرد؛ اتفاقی که خود فلیک نیز از رقم خوردن آن استقبال می کند.

شایعات زیادی حاکی از آن است که یولیان ناگلزمان گزینه اصلی باواریایی‌ها برای جانشینی هانسی فلیک محسوب می‌شود اما این سرمربی جوان طی روزهای اخیر تاکید کرد که هیچ گونه مذاکره‌ای بین او و بایرن مونیخ انجام نشده است.

با این وجود لوتار ماتئوس، اسطوره باشگاه بایرن مونیخ و تیم ملی آلمان، معتقد است که ناگلزمان دوست دارد هدایت باواریایی ها را بر عهده بگیرد. او در این باره گفت: " به نظر من هانسی فلیک سرمربی بایرن مونیخ خواهند شد و یولیان ناگلزمان هدایت بایرن را بر عهده می گیرد. البته بایرن هنوز مذاکرات رسمی خود را با ناگلزمان آغاز نکرده اما با طرفداران او چنین کاری انجام داده است که من نیز یکی از آنها هستم.

مطمئن هستم که یولیان ناگلزمان جانشین هانسی فلیک در بایرن مونیخ خواهد بود و قصد دارد با این تصمیم گام بعدی خود را در سرمربیگری بردارد."

تگ ها


لوتار ماتیوس آر بی لایپزیش یولیان ناگلزمان هانس فلیک بایرن مونیخ