مطمئنم که ایکاردی به اینتر بر نمی گردد

ستاره سابق تیم ملی ایتالیا معتقد است که دوران مائورو ایکاردی در اینتر پایان یافته است....

به گزارش "ورزش سه"، مائورو ایکاردی تابستان گذشته پس از اختلافی که با مدیران باشگاه اینتر پیدا کرد، در آخرین روز نقل‌وانتقالات تابستانی با قرارداد قرضی یک ساله راهی پاری‌سن‌ژرمن شد. او در فصل جاری عملکرد خوبی از خود در جمع پاریسی‌ها ارائه کرده و در ۳۱ بازی از رقابت‌های مختلف، آمار ۲۰ گل زده و چهار پاس گل را از خود برجای گذاشته است.

ایکاردی که تا پایان ماه ژوئن ۲۰۲۱ با اینتر قرارداد دارد، در قراردادش بند فسخ ۱۱۰ میلیون یورویی وجود دارد که تنها برای باشگاه‌های غیرایتالیایی می‌تواند فعال شود. گفته می‌شود باشگاه یوونتوس هم نسبت به جذب این مهاجم آرژانتینی علاقه‌مند است.

نشریه فرانسوی اکیپ فرانسه اخیراً مدعی شد باشگاه پاری‌سن‌ژرمن نسبت به قطعی کردن قرارداد مائورو ایکاردی علاقه‌مند است، اما با توجه به بحران مالی که در نتیجه شیوع ویروس کرونا گریبانگیر باشگاه‌های مختلف از جمله پاری‌سن‌ژرمن شده، این باشگاه توان پرداخت رقم ۷۰ میلیون یوروی مدنظر اینتر برای خرید ایکاردی را ندارد و به دنبال گرفتن تخفیف ۲۰ میلیون یورویی از این باشگاه ایتالیایی است.

آنتونیو کاسانو که خود بین سال‌های ۲۰۱۲ تا ۲۰۱۳ در اینتر عضویت داشت، در یک گفت‌وگوی زنده اینستاگرامی گفت:« اطمینان دارم که ایکاردی در اینتر نخواهد ماند. او حتی اگر در پایان قرارداد قرضی‌اش با پاری‌سن‌ژرمن به ایتالیا بازگردد، دوباره پیراهن اینتر را نخواهد پوشید.

به اعتقاد من، اینتر از فروش ایکاردی به پاری‌سن‌ژرمن ۷۰ میلیون یورو به دست خواهد آورد. این ارزش‌گذاری روی بازیکنی همچون مائورو، هنوز هم می‌تواند در چنین وضعیتی صورت پذیرد. ارزش ایکاردی حتی در پساکرونا بدون تغییر خواهد بود.

نمی‌دانم چه باشگاهی قادر خواهد بود چنین سرمایه‌گذاری بکند، اما به طور حتم ایکاردی دیگر برای اینتر بازی نخواهد کرد.»

تگ ها


آنتونیو کاسانو مائورو ایکاردی پاری سن ژرمن سمپدوریا