مطمئن نیستم مسی با بارسلونا تمدید می کند!

نایب رئیس ورزشی سابق بارسلونا در مصاحبه با موندودپورتیوو از عدم اطمینانش در مورد تمدید قرارداد مسی صحبت کرد....

به گزارش مدال، بحث تمدید قرارداد مسی به معضلی برای بارسلونا تبدیل شده است؛ به خصوص که بندی در قرارداد فعلی او وجود دارد که اجازه می دهد در پایان فصل جاری به عنوان بازیکن آزاد راهی تیمی دیگر شود. تنش با اریک آبیدال در هفته گذشته نیز بر شایعات جدایی مسی دامن زده است.

جوردی مستره نایب رئیس ورزشی سابق بارسا در مورد تمدید مسی گفت:« صادقانه بگویم که مطمئن نیستم مسی با بارسا تمدید کند. در این رابطه چیز زیادی نمی توانم بگویم. کار تمدیدها بر عهده پدر مسی است. زمانی که در بارسا بودم، به قرارداد همه بازیکنان احترام می گذاشتم و تنها زمانی که نیاز به صحبت برای تمدید بود، با بازیکن و ایجنتش وارد مذاکره می شدم.»

مستره در مورد تلاش های بارسا برای جذب آلوارو موراتا در زمستان گذشته گفت:« زمانی که قرار شد برای جذب یک مهاجم شماره 9 اقدام کنیم، نام موراتا به میان آمد ولی هم مبلغ جذب و دستمزد او بالا بود و هم مسائل ورزشی در عدم جذب او دخیل بودند. موراتا اگر به بارسا می پیوست، باید ذخیره سوارز می شد و او با چنین چیزی مشکل داشت. ما در مجموع 15 میلیون یورو برای جذب بازیکن در انتقالات زمستانی سال پیش بودجه داشتیم و به همین دلیل بود که بواتنگ و جیسون موریو به خدمت گرفته شدند. در غیر این صورت قطعا برای بازیکنانی بزرگتر اقدام می کردیم.»

گریزمان:« گریزمان بازیکنی متفاوت با نیمار است. بازیکنی بزرگ که قهرمان دنیاست و توانایی هایش غیر قابل انکارند.

بیشتر بخوانید:

بهترین مقصد برای مسی از نظر کاناوارو

کوتینیو؛ کلید انتقال نیمار به بارسلونا

 

 

تگ ها


فوتبال ایران لیونل مسی بارسلونا لالیگا فوتبال