مطهری: آقای تارتار اتفاقا این ما هستیم که به دنبال بازی در زمین مسابقه‌ای

مربی تیم فوتبال پیکان گفت: در جواب به سرمربی پارس جنوبی جم باید بگویم که اتفاقاً این تیم ما است که به دنبال بازی در زمین است نه تیم حریف ......

مربی تیم فوتبال پیکان گفت: در جواب به سرمربی پارس جنوبی جم باید بگویم که اتفاقاً این تیم ما است که به دنبال بازی در زمین است نه تیم حریف.

به گزارش مدال حمید مطهری در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم در مورد اظهارات مهدی تارتار مبنی بر اینکه مربیان پیکان به دنبال بازی در زمین باشند نه چیز دیگری، اظهار داشت: مربیان پیکان از دوستان خوب من هستند اما خواهش من از آنها این است که واقع بین باشند. مجید جلالی حرف کاملا منطقی زده و خواسته؛ طبق قوانین فوتبال حرفه ای و سازمان لیگ خودمان محل اردوی تیم مهمان در همان شهر مسابقه باشد نه جای دیگری.

وی افزود: طبق قوانین سازمان لیگ هر شهری که در لیگ برتر نماینده دارد باید هتل هم داشته باشد. حال شهر جم یک مهمانسرا دارد که ما از قبل برای برگزاری اردوی شب قبل از مسابقه مان در آنجا برنامه ریزی کرده بودیم اما به یکباره روز گذشته به سرپرست تیم ما می گویند این مهمانسرا برای تیم پیکان جا ندارد! این که  به یکباره این خبر را به ما می دهند جای شبهه دارد. وقتی ما از قبل برای رفتن به آنجا هماهنگ کرده بودیم دلیل ندارد چند روز مانده به بازی اعلام کنند برای ما جا ندارند. جلالی هم وقتی این قضیه را فهمید چنین اظهار نظری داشت که با واکنش سرمربی و مدیرعامل باشگاه جم مواجه شده است.

مربی پیکان در ادامه صحبت هایش خاطرنشان کرد: تارتار گفته است ما به دنبال بازی در زمین باشیم و نه چیز دیگری که من در پاسخ به دوست خوبم می گویم اتفاقا مربیان پیکان مثل همیشه به دنبال این هستند که در زمین مسابقه حرف شان را بزنند اما نمی دانیم چرا آنها دنبال این مسئله نیستند و چنین شرایطی را برای تیم ما در آستانه بازی بوجود آورده اند. دلیل ندارد وقتی شهر جم مهمانسرا دارد ما بخواهیم در شهر دیگر اقامت داشته باشیم. طبق قانون تیم میزبان باید شرایط میزبانی را برای ما فراهم کند و گفتن اینکه مهمانسرای برای تیم ما جا ندارد واقعا شبهه برانگیز است.

مطهری با بیان اینکه جلالی  هیچ وقت به دنبال ایجاد جنگ روانی نبوده است، افزود: متاسفانه با مطرح کردن یکسری مسائل می خواهند جلالی و مجموعه تیم پیکان را مقابل مردم جم قرار دهند. اتفاقا ما نهایت احترام را برای مردم شهر جم قائل هستیم و خیلی خوشحالیم این شهر در لیگ برتر نماینده دارد. فقط دوست داریم در این شهر از تیم ما میزبانی شود و این کمترین خواسته ای است که می توانیم از تیم میزبان خود داشته باشیم. جلالی هیچ وقت دنبال جنگ روانی نبوده و در این قضیه بوجود آمده این ما نیستیم که به مسائل بیرون زمین می پردازیم. گویا مدیرعامل و سرمربی تیم پارس جنوبی جم منتظر یک اظهار نظر از جلالی بودند که این طور علیه ما موضع گرفتند.

تگ ها


اخبار روز فوتبال