مطهری: تماشاگران فولاد خیلی بی احترامی کردند

مربی پرسپولیس معتقد است محمدرضا اکبریان به نفع فولاد سوت زده است....

به گزارش ورزش سه، حمید مطهری پس از باخت مقابل فولاد در سوپرجام در خصوص حواشی داوری این بازی اظهار داشت: مطمئن باشید هیچ بی‌ احترامی وجود نداشت اما سبک داوری آقای اکبریان طوری است که هر تیمی که در زمین یا بیرون زمین بیشتر داد و بیدار کند ایشان سوت هایش به آن سمت است. داور باید جرات داشته باشد. تیم ها به سبک داوری ایشان نگاه می‌کنند و احساس می‌کنند اگر داد و بیداد کنند منفعت می‌‌برند و سبک ایشان اینطور است اما در نهایت به ایشان خسته نباشید می‌گویم. چون روز خداحافظی‌شان بوده خیلی راجع به ایشان صحبت داشتم اما به همین بسنده می‌کنم.

او در واکنش به حضور تماشاگران فولاد در استادیوم گفت: خیلی بی احترامی می‌کردند و من فقط به نیروی انتظامی تذکر دادم. واقعا جملات قشنگی نبود اما باز هم تبریک می‌گویم.

مربی پرسپولیس در مورد مشکل کمبود بازیکن این تیم و عدم جذب بازیکن عنوان کرد: همیشه می‌گویم ما یک تیم هستیم و خودتان همه چیز را دیدید.

او در پاسخ به این سوال که آیا از خرید های پرسپولیس در ابتدای فصل راضی است، گفت: صحبتی ندارم چون همیشه گفتم همه بازیکنان ما برای ما ارزشمند هستند و همه هم زحمت کشیدند. به بچه های خودمان هم خسته نباشید می‌گویم منتها شرایط ما واقعا خوب نبود.

مطهری در پایان خطاب به هواداران پرسپولیس گفت: ما واقعا با قدرت کارمان را جلو می‌بریم و سعی می‌کنیم که قهرمانی‌مان را تکرار کنیم اما فقط شرایط بازیکن و مربی مهم نیست و شرایط زیادی است که باید دست به دست هم بدهد تا یک تیم واقعا پرقدرت ظاهر شود.

تگ ها


پرسپولیس تهران حمید مطهری