مطهری: در استقلال برای هم جان می‌دهیم

مطهری می‌گوید که استقلال هفته به هفته عملکردش را بهتر می‌کند چون از کادرفنی با بادانش و خوبی بهره مند است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، ارسلان مطهری مهاجم تیم فوتبال استقلال در حاشیه تمرین امروز در گفتگو با خبرنگاران با اشاره به نتایج تیم آبی پوش گفت: یکی دو بازی آن نتیجه ای که می‌خواستیم را نگرفتیم اما شرایطمان از نظر امتیازی بد نیست و سوم جدول هستیم. الان در مورد هیچ چیز نمی‌توانیم صحبت کنیم چون اول فصل است. هفته به هفته تلاش می‌کنیم و تلاشمان را چند برابر می‌کنیم تا نتایجمان را بهتر کنیم.

او در ادامه اضافه کرد: شیطنت هایی از بیرون انجام می‌شود و ما باید خودمان یعنی کادرفنی، مدیریت، بازیکنان، رسانه باشگاه هوای خودمان را داشته باشیم. فکر می‌کنم استقلال امسال مسیر خوبی را با حضور آقای فکری، برهانی، عمران زاده، مرفاوی و مظلومی طی می‌کند. این همه هجمه درست نیست اما ما تمام تلاشمان را می‌کنیم بهترین نتایج در شان و شخصیت استقلال را کسب کنیم.

بازیکن خط حمله آبی ها راجع به علت نتایج نامناسب استقلال اظهار داشت: کادرفنی تایم خیلی کمی رابرای بدنسازی داشت چون ما از بازی های آسیایی آمدیم و دیگر تیم ها برای تمرین و مدیریت تیمشان وقت بیشتری داشتند. الان اول فصل است و نمی‌توانیم درباره چیزی نظر بدهیم، ما تلاش می کنیم روند صعودی را حفظ و بهتر هم کنیم.

مطهری در مورد هواداران استقلال و میزان صبر آن ها توضیح داد: مطمئنا استقلالی های واقعی عاشق تیمشان هستند و آن هایی که این کارها را می‌کنند، استقلالی نیستند. استقلالی واقعی می‌داند بازیکن و مربی وقتی می‌خواهد وارد زمین شود، اصلا دوست ندارد تیمش مساوی کند یا ببازد، فقط برای برد می‌رود. ما بازیکن استقلال هستیم و این همه بازیکن و یک کادرفنی خوب داریم. می‌گویم کادرفنی خوب چون می‌بینم از بیرون فشار می‌آورند و من فکر می‌کنم نتایجمان بهتر می‌شود. اول فصل نباید قول چیزی را بدهیم و صحبت از آینده اشتباه است اما ما تمام تلاشمان را می‌کنیم در خور شان استقلال، خودمان و خانواده مان بهترین نتایج را بگیریم.

او درباره تغییر سیستم در استقلال عنوان کرد: سیستم برعهده کادرفنی است و ما تبعیت می‌کنیم از سیستم بازی. نمی‌گویم سیستم بد است، اصلا. ما باید با این سیستم آداپته شویم، نبود آقای اسماعیلی، دیاباته و ریگی روی بازیکنان فشار می‌آورد. من مطمئنم با رسیدن مصدومان دست کادرفنی باز می‌شود و خیلی استقلال بهتری را خواهیم دید.

مهاجم استقلال در پاسخ به این سوال که آیا یکدلی در تیم وجود دارد و اصطلاحا آیا بازیکنان برای هم می‌میرند؟ گفت: شک نکنید که همین است، با مشکلاتی که ما داشتیم هر تیم دیگری بود، همان بازی اول دوم می‌نشست. من خیلی در لفافه گفتم و نمی‌خواهم درباره اش صحبت کنم. ما زمانی نتیجه می‌گیریم که مجموعه استقلال یعنی بازیکنان، کادرفنی، مدیریت و هواداران حمایت کنند. گفتم مجموعه چون ما یک خانواده هستیم. فکر می‌کنم با این روندی که ما در پیش گرفتیم و با بچه ها هم که صحبت می‌کنیم، مطمئن باشید روند خوبی را در پیش خواهیم گرفت.

بیشتر ببینید:

ٰمطهری: هر تیمی مشکلات ما را داشت هفته دوم کم می‌آورد/ ویدیو

شجاعیان: هفته به هفته جراتم بیشتر می شود/ ویدیو

 

تگ ها


استقلال تهران فوتبال ایران استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال