مطهری: رویارویی با پرسپولیس بازی خیلی بزرگی است

مربی تیم فوتبال نساجی مازندران گفت: از زمانی که به نساجی آمده‌ایم دنبال جی پی اس ها هستیم اما جواب درستی نگرفتیم و پیدا نشده است...

مربی تیم فوتبال نساجی مازندران گفت: از زمانی که به نساجی آمده‌ایم دنبال جی پی اس ها هستیم اما جواب درستی نگرفتیم و پیدا نشده است

در هفته بیست و یکم لیگ برتر نساجی میزبان سرخ‌پوشان پایتخت خواد بود.

به گزارش مدال، حمید مطهری پیش از دیدار با پرسپولیس در نشست خبری اظهار داشت: رویارویی با پرسپولیس بازی خیلی بزرگی است. پرسپولیس نایب قهرمان آسیا بوده و تیم قابل احترامی است، اما ما هم نساجی هستیم، یک تیم بزرگ و محبوب. تاریخ خیلی بزرگی داریم و  این تیم هویت مردم قائمشهر است. خودمان را آماده کرده‌ایم تا یک نمایش خوب داشته باشیم. با توجه به مدل بازی پرسپولیس این تیم را به خوبی آنالیز کرده‌ و طراحی تمرین و اجرا کرده‌ایم. امیدوارم در بازی فردا هم ذهنی و فیزیکی و تاکتیکی در سطح خودش باشد و برنامه هایمان را اجرا کنیم.

وی در مورد اینکه چرا کاورهای مخصوص جی پی اس بعد از حضور کادرفنی جدید دیگر دیده نمی‌شود، گفت: در شروع کارمان اطلاعاتی از تیم نداشتیم، به همین دلیل خواهان دریافت جی پی اس ها شدیم، اما متاسفانه جواب درستی نگرفتیم و این در حالی است که در صورتی که به این کاورها نیاز داشتیم. با په په مربی بدنساز تیم در این مورد صحبت کردیم و او گفت تمام اطلاعات ما در داخل آنها است، اما چون الان وجود ندارد بنابراین نمی‌توانم اطلاعات دقیقی به شما بدهم. اصلا به دست ما نرسیده و دنبال آن هستیم. در باشگاه‌های قبلی هم که کار می‌کردیم به فوتبال علمی اعتقاد داشتیم.

مربی نساجی در مورد غیبت جلالی در نشست خبری گفتعذرخواهی می‌کنم که جلالی نیامد. به هرحال شب قبل از بازی است و جلسات فردی و تیمی زیادی داریم و به خاطر همین جلسات نتوانست بیاید. فکر می‌کردیم که این نشست همانند بازی‌های قبلی همان ظهر برگزار می‌شود، اما به عقب افتاد.

مطهری در مورد وضعیت بازیکنان محروم و مصدوم نساجی گفت: عباس زاده و عبدی مصدوم هستند و حامد لک هم محروم. یکی دو بازیکنان نیز فردا وضعیت شان مشخص می‌شود.

مربی نساجی در مورد اینکه بازی دو بر صفر برده مقابل نفت مسجد سلیمان را با تساویعوض کردید، گفت: در این بازی واقعا فوق العاده بودیم و اعتقاد زیادی به کار تیمی داریم و تیم در درجه اول قرار دارد. مقصر فنی این تساوی در وهله اول کادرفنی است اما اگر ریزبیانه نگاه کنید متوجه می‌شوید شرایط داوری در آن بازی تاثیر گذاشت، اما در فوتبال طبیعی است که وقتی شما 2 بر صفر جلو هستید در دقایقی از بازی عقب می‌نشیند، اما این دستور تاکتیکی ما نبود. تاکید کردیم که باید جلوتر بازی کنیم و موقعیت‌هایی هم داشتیم و دو گل دیگر هم می‌توانستیم بزنیم. در مجموع اول عیب و ایرادهای خودمان را می‌بینیم، اما در آن بازی داور اذیت‌مان کرد.

وی در مورد اتفاقات شب گذشته اردو و حضور پرشور هواداران گفت: از زمانی که مربی نساجی شدم هواداران تیم، واقعا ما را سورپرایز می‌کنند، فوق العاده هستند و عاشقانه و با قلب‌شان تیم را دوست دارند. دیشب هم این موضوع برای من تازگی نداشت و از قبل خبر داشتم. ما هم قول می‌دهیم با قلب و جان مان برای هواداران بازی کینم و چیزی کم نگذاریم. اینکه می‌بینم در بازی‌های ما هیچ گونه بی احترامی نمی‌شود و فقط تیم‌شان را تشویق می‌‌کنند، ارزشمند است و لذت می‌برم.