مطهری: می‌خواهم خجالتی نباشم(عکس)

حمید مطهری کمک اول یحیی در پرسپولیس در جنجال های بازی سپاهان و پرسپولیس دیده نشد...

به گزارش"ورزش سه "، نبرد دو تیم سپاهان و پرسپولیس همانند دیدار فصل گذشته دو تیم به جنجال کشیده شد، با این تفاوت که جنجال فصل گذشته قبل از آغاز دیدار بود و تصمیمات مدیریتی در آن دخیل بود و جنجال بازی یکشنبه شب بعد از بازی و با نقش اول بازیکنان به وقوع پیوست .


تصاویر و فیلم های منتشر شده از اتفاقات روی داده بعد از سوت پایان بازی نشان می دهد همهمه عجیبی قبل از ورودی تونل به زمن مسابقه تا رختکن تیم ها در  ورزشگاه نقش جهان اصفهان  بوده و خیلی ها اعم از بازیکن و کادر فنی و افراد غریبه در متن این درگیری دیده می شوند.


یک نفر در بین این تصاویر نیست و یا به ندرت دیده می شود،حمید مطهری کمک اول یحیی که همیشه خودش را از حاشیه دور نگاه داشته است و همواره به فوتبال فکر کرده است.


شخصیتی آرام و دوست داشتنی ،با دانش و فن بیانی خوب که می تواند الگوی خوب برای مربیان جوان و جویای نام فوتبال ایران هم  باشد. 


مصاحبه ای از حمید مطهری در ۲۱سالگی و در اردیبهشت سال ۱۳۷۴دیده می شود که او در آن سالها گفته می خواهم خجالتی نباشم. کاش فوتبالیست ها و بعضی از نزدیکان به فوتبال ما کمی مثل مطهری خجالتی بودند و از فوتبال به جای حاشیه ،لذت بیشتری می بردیم.

تگ ها


حمید مطهری پرسپولیس تهران