Banner

مطهری: اوبلاک برگ برنده سیمئونه بود

پرسپولیس با اختلاف امتیازی مناسب در صدر جدول قرار دارد و منتظر است تا با شروع بازی ها به سوی چهارمین قهرمانی متوالی گام بردارد....

به گزارش مدال و‌ به نقل از ورزش سه،  فعلا که کرونا بزرگترین مانع پرسپولیسی ها برای پوکر کردن در قهرمانی به حساب می آید. آنها بعد از چند نتیجه خوب خودشان را آماده کسب جام می کردند که کوید-۱۹ آمد و فعلا فوتبال را تعطیل کرده است. حمید مطهری مربی این تیم در این رابطه گفت:«ما ۵ روز تمرینات را تعطیل کرده و از امروز شروع کردیم اما واقعا بلاتکلیف هستیم و نمی دانیم باید چکاری انجام بدهیم.»


او افزود:« شرایط خوبی نیست امیدوارم هرچه زودتر همه چیز به شرایط نرمال برگردد.»


مطهری همچنین گفت:« ما از لحاظ فیزیکی و تاکتیکی شرایط خوبی داشتیم که کرونا باعث تعطیلی مسابقات شد. با این وجود مهم سلامتی کلی مردم و جامعه است و این اولویت اول همه ما است.»


مربی پرسپولیس درباره تغییر و تحولاتی که در مدیریت باشگاه رخ داد هم گفت:«خب این اتفاقات مدیریتی است و در رده های بالای باشگاه رخ داد، من به عنوان یکی از اعضای کادرفنی نمی توانم نظری بدهم فقط می توانم از زحمات آقای انصاری فرد تشکر کنم. ایشان یک مدیر فوتبالی بود که در راه آهن هم با او کار کرده بودم، در مدت حضورش زحمت زیادی برای تیم کشید و ما توانستیم نتایج خوبی هم بگیریم. »


او همچنین گفت:« درباره شرایط حال حاضر مدیریت چیز زیادی نمی دانم فقط آرزو می کنم هر اتفاقی می افتد به نفع پرسپولیس باشد و هرکسی می آید کمک کند که این باشگاه  بتواند روند موفقیت آمیز و رو به پیشرفتی داشته باشد. پرسپولیس تیم بزرگی است و بازی ها و تورنمنت های مهمی را پیش رو دارد و هدفش هم کسب عنوان قهرمانی در همه آن ها است و باید برای چنین هدفی کاملا آماده باشد.»


مربی پرسپولیس درباره شرایط تیم هم گفت:« همه بچه ها را به غیر از بشار در اختیار داریم و بچه ها شرایط خیلی خوبی دارند.»


حمید مطهری در بخش دیگری از صحبت هایش با اشاره به پیروزی شب گذشته اتلتیکو مادرید برابر لیورپول گفت:« بازی شگفت انگیزی بود. از هر دو تیم توقع چنین نمایش سطح بالایی را داشتیم. من معتقدم ما باید همان‌قدر که برای عقاید فنی کلوپ احترام قائلیم به تفکرات سیمئونه هم احترام بگذاریم.»


او افزود:«اتلتیکو از اشتباه لیورپول نهایت استفاده را برد و البته نباید نقش یک دروازه بان فوق العاده را در این نتیجه نادیده گرفت. سیمئونه گفته بود که اگر بارسلونا مسی را دارد ما هم اوبلاک را داریم و این دروازه بان دیشب نشان داد که چقدر برای تیمش ارزش دارد.»

بیشتر بخوانید:

یحیی اینبار نمی‌خواهد در پرسپولیس کم بیاورد (عکس)

تگ ها


حمید مطهری پرسپولیس تهران حمید مطهری پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال