مظاهری آماده است با نظر فکری برای استقلال بازی کند

وکیل گلر ملی پوش استقلال مدعی است مظاهری هیچ بحثی با این باشگاه در خصوص عدم کاهش قرارداد و درخواست برای شماره یک بودن نداشته است....

به گزارش "ورزش سه"، رشید مظاهری بعد از دریافت حکم کمیته استیناف، در باشگاه استقلال حاضر شد تا در خصوص وضعیت خود با مدیران این تیم به گفتگو بپردازد. او در پایان این جلسه طولانی و در شرایطی که بحث های زیادی در خصوص درخواست باشگاه استقلال برای کاهش مبلغ قرارداد و دیگر مسائل وجود داشت، در کنار وکیل خود در برابر خبرنگاران حاضر شد. صادقی، وکیل رشید مظاهری توضیحاتی در خصوص آخرین وضعیت این گلر ارائه داد.


وی در ابتدای صحبت هایش گفت: جلسه خوبی با آقای مددی داشتیم و در خصوص شرایط مختلفی صحبت کردیم. مظاهری امیدوار است در استقلال با مشاوره‌های آقای فکری در این تیم به عنوان یک دروازه بان موفق ظاهر شود. طی روزهای اخیر شایعات زیادی مطرح شده اما باید اعلام کنیم هیچ کدورت و بحثی وجود نداشت. هواداران نگران نباشند و هیچ مشکلی وجود نخواهد داشت.

وکیل رشید مظاهری در واکنش به اینکه آیا این گلر با استقلال به کار ادامه خواهد داد یا فسخ قرارداد خواهد داشت گفت: قرارداد مظاهری قبلا بسته شده و همان قرارداد قبلی است و هیچ مشکلی ندارد. نه در خصوص مدت و چیز دیگری هیچ تغییری نخواهد داشت. اگر سکوت شده به خاطر این بوده که به شایعات دامن زده نشود. قرارداد امضا شده و اینکه ثبت انجام شود باید از سوی باشگاه صورت گیرد.

وی درباره اینکه آیا باشگاه درخواست کاهش مبلغ قرارداد داشته و اینکه حضور مظاهری در باشگاه در خصوص موضوع مربوط به گلر فیکس این تیم بوده نیز اینطور توضیح داد: هیچ درخواستی برای کاهش قرارداد از سوی باشگاه استقلال صورت نگرفته است. لطفا حاشیه نسازید و هیچ بحثی هم درباره گلر یک یا دو هم نبوده. این موضوعات تنها به آقای فکری مربوط است و ایشان تصمیم گیرنده است. هر چه صلاحدید تیم باشد آقای فکری صورت خواهند داد.

وکیل مظاهری درباره شایعه دیگری در خصوص این گلر که اعلام شده او در صورت دریافت مبلغی از قراردادش ثبت خواهد کرد و رای صادر شده از سوی کمیته تعیین وضعیت نیز گفت: دو شکایت از باشگاه تراکتور داشتیم یکی درباره الحاقاتی که بدون نظر آقای مظاهری صورت گرفته بود و کمیته انضباطی بعد از دیدن مستندات به سود آقای مظاهری رای دادند. امروز هم کمیته تعیین وضعیت رای نهایی را اعلام کرد و صد درصد رای به سود مظاهری اعلام شده و تراکتور محکوم شده. تراکتور اما می تواند طبق قانون اقدامات آتی را صورت دهد اما مشکلی وجود نخواهد داشت.


وی ادامه داد: با توجه به نگارش متن رای، آقای مظاهری نه تنها مشکلی برای بازی نخواهد داشت و رای به سود مظاهری اعلام شد. آقای مظاهری از نظر فنی تمرینات را دنبال می کند و در صورت صلاحدید فکری در ترکیب خواهد بود.

تگ ها


استقلال تهران نقل و انتقالات ۱۳۹۹ محمد رشید مظاهری