مظاهری؛ با توپ تنیس به سوی دوئل با رحمتی!

آبی های پایتخت به هفته ششم رسیدند و باید به مصاف تیمی بروند که هدایتش به عهده یکی از بهترین دروازه بانان تاریخ این باشگاه است...

به گزارش "ورزش سه "، استقلال بعد از دو پیروزی و دو تساوی و شکست برابر فولاد و کسب ۸امتیاز از پنج دیدار خود در هفته ششم رقابت های لیگ برتر یکشنبه به مصاف شهر خودرو خواهد رفت .


آبی های پایتخت در دو دیدار قبلی خود در مشهد در لیگ برتر موفق به پیروزی نشدند و در هر دو دیدار رد استقلالی ها در عدم نتیجه گیری آنها دیده می شود و حالا باید به مصاف تیمی بروند که بازهم یک استقلالی در آن نقش اساسی بازی می کند.


دو فصل قبل و در زمان هدایت شفر و در حالی که آنها در کورس قهرمانی بودند در روزی که چیدمان اولیه شفر برای کارشناسان قابل هضم نبود مغلوب فرار و ضربه بهنام برزای بازیکن سابق خود شدند و فصل قبل هم با فرهاد مجیدی در حالی که با نتیجه ۲بریک از شهرخودرو پیش بودند با کاشته بی نقص خلعتبری برابر یاران سهراب بختیاری زاده مدافع باهوش سالهای گذشته خود به تساوی برسند.


نبرد یکشنبه استقلال و شهرخودور با کادر استقلالی مشهدی با سرمربی گری سیدمهدی رحمتی ، محمدنوازی و علی سامره شاهد نبرد دیگری در دل بازی هم خواهد بود. رشید مظاهری دوازه بان سه بازی گذشته استقلال وظیفه سنگینی دارد تا این تیم را از هجمه این روزهای هواداران دور کند ،ضمن اینکه مصاف او در قامت دروازه بانی در برابر تیمی که مربیش سیدمهدی رحمتی پرسابقه ترین  دروازه بان تاریخ لیگ برتر و استقلال است نیز می تواند به جذابیت های این دیدار اضافه کند.رشید مظاهری که بعد از شکست استقلال  برابر فولاد و دریافت دو گل در خوزستان در سه بازی گذشته  به دروازه استقلال رسیده است و در این سه بازی تنها یک گل دریافت کرده است از انگیزه زیادی در تمرینات در کنار سیدحسین حسینی و سعید عزیزیان  برخوردار است  تا  بتواند در کنار کادر فنی و سایر بازیکنان  جایگاه از دست رفته استقلال  را در این چند فصل  دوباره بدست آورند.مظاهری که با ذوب آهن به دفعات مختلف در درون دروازه با رحمتی و استقلال رقابت داشته است با توجه به شرایط و انگیزه های زیاد خود  در دیدار با شهر خودرو و سیدمهدی رحمتی  امید اول آبی ها برای بدست آوردن پیروزی بعد از سال ها در مشهد است . اتفاقی که می تواند مشکلات حاشیه ای ایجاد شده این تیم در چند روز گذشته را کمرنگ کند و آنها را آرام آرام آماده نبرد بزرگ پایتخت در هفته هشتم کند.
 

تگ ها


استقلال تهران محمد رشید مظاهری