مظاهری تمرین می کند؛ آیا رای به سود اوست؟

محمد رشید مظاهری تمرینات جدی خود را با استقلال آغاز کرده است. او بعد از صحبت هایی که با محمود فکری داشت از روز پنج شنبه به تمرینات تیم ملحق شد و امروز صبح هم همراه آبی پوشان تمرین کرد....

به گزارش "ورزش سه"، به نظر می رسد دروازه بان فصل گذشته تراکتور امیدوار است که رای نهایی کمیته تعیین وضعیت به سود او باشد؛ در غیر اینصورت با این اشتیاق در تمرینات تیم جدیدش حاضر نمی شد. البته او برای اینکه در جمع آبی ها تبدیل به یک مهره ثابت شود یک رقیب جدی به نام حسین حسینی دارد که فصل گذشته مرد شماره یک آبی ها بوده است.

رشید مظاهری بعد از فسخ قرارداد خود به صورت یک طرفه، با استقلال قرارداد امضاء کرد و باشگاه تراکتور با اعتراض به این موضوع پرونده را به کمیته تعیین وضعیت برده است. این کمیته بعد از بررسی مفاد پرونده رای صادر خواهد کرد که گفته می شود اگر حق با تراکتور باشد محرومیتی در انتظار استقلال نخواهد بود. چون استقلال تشویق کننده مظاهری برای فسخ قرارداد با تراکتور نبوده و حتی بعد از جدایی این دروازه بان از تراکتور صحبت از حضور او در جمع سرخ ها بود اما یحیی گل محمدی به این جمع بندی رسید که حامد لک را در اختیار بگیرد.

کمیته تعیین وضعیت قرار است در هفته پیش رو تکلیف شکایت باشگاه تراکتور از رشید مظاهری را مشخص کند.

تگ ها


استقلال تهران محمد رشید مظاهری