مظاهری – حسینی؛ دوئلی به سود استقلال

محمود فکری از حضور دو دروازه بان آماده در تمرین استقلال خرسند است؛ حسین حسینی که با شروع تمرینات یکی از آماده ترین نفرات نشان داد و رشید مظاهری که بعد از فارغ شدن از اردوی تیم ملی به اردوی تیم آبی آمد.&#۱۶۰;...

به گزارش "ورزش سه"، جدایی مهدی رحمتی از استقلال با همه چالش هایی که بین او و حسین حسینی وجود داشت نه به نفع استقلال تمام شد و نه به سود حسینی؛ حسینی تحت هر شرایطی مرد شماره یک آبی ها بود و این موجب شد در برخی از بازی ها آن انگیزه لازم را برای بازی نداشته باشد. برای رقابت با رقیب. هر تیمی مرد شماره یک می خواهد اما نه تنها یک دروازه بان خوب. 

رشید مظاهری که پیش از حضور محمود فکری پیراهن تیم آبی را برتن کرد بعد از صحبت هایی که با سرمربی استقلال داشت تمرینات خود را با تیم آبی شروع کرد و این نشان می دهد سرمربی استقلال از این حضور خوشحال است. این البته طبیعی است. تیم هر قدر مهره های با کیفیت بیشتری در اختیار داشته باشد گام های استوارتری به سوی هدف بر می دارد. محمود فکری به همان اندازه که از حضور محمد رشید مظاهری در اردوی آبی ها خوشحال شد در شروع تمرینات این دوره هم بعد از صحبت با حسین حسینی او را متقاعد به ماندن کرد. پیش از این صحبت از حضور حسین حسینی در تیم های دیگر به وِیژه تراکتور بود اما سرمربی استقلال به این دروازه بان که از جوانی عبور کرده و به یک دروازه بان باتجربه تبدیل شده اعلام نیاز کرد. حال استقلال مانده با دو دروازه بان مدعی بازی. دوئل حسینی و مظاهری ابتدا به سود استقلال تمام می شود و البته به سود این دو دروازه بان خواهد بود. حسین حسینی فصل گذشته به خوبی متوجه شد اگر تنها باشد آن کیفیت لازم را نخواهد داشت. این نه فقط در مورد حسینی بلکه در مورد همه دروازه بان ها صدق می کند. رقیب است که موجب رقابت می شود؛ بر همین اساس این فصل – فصل بهتری برای حسینی خواهد بود. ایضا برای رشید مظاهری. و بهترین تصمیم این دو دروازه بان ادامه حضور در تیم آبی است. این نشان می دهد آنها به خود اعتماد و از رقابت هراس ندارند. و در این بین محمود فکری تصمیم می  گیرد که کدام یک مرد شماره یک شود.

تگ ها


استقلال تهران سید حسین حسینی محمد رشید مظاهری