مظاهری: سال خوبی در انتظار تراکتور است/ با تمام وجود بازی خواهم کرد

رشید مظاهری پس از پیوستن به جمع شاگردان مصطفی دنیزلی، در مورد شرایط تیم و اردوی آماده‌سازی تراکتوری‌ها در ترکیه اظهارنظر کرد...

دروازه‌بان تیم فوتبال تراکتور گفت: امیدوارم هواداران پرشور تراکتور، مثل همیشه پشت تیم بمانند، چرا که امسال، سال قهرمانی است.
به گزارش مدال، رشید مظاهری در خصوص آخرین وضعیت خود اظهار کرد: در شرایط بدنی خوبی قرار دارم و بعد از این‌که از اردوی تیم ملی برگشتم، از امکانات موجود در کمپ "پولات ریزورت" ارضروم استفاده کردم و خداراشکر که همه چیز در وضعیت خوبی قرار دارد.
وی افزود: من اولین فصلی است که در تراکتور حضور دارم و با توجه به مدیریت خوبی که از رأس باشگاه گرفته تا کادر فنی و کاپیتان تیم می‌بینم، فکر می‌کنم سال خوبی در انتظار تراکتور و مردم آذربایجان باشد و امیدوارم بتوانیم در پایان فصل، جشن قهرمانی را همراه با هواداران پرشور تراکتور بگیریم.
مظاهری تأکید کرد: به هواداران قول می‌دهم که با تمام وجودم برای تراکتور تلاش کنم و با تمرین خوب، بتوانم در بازی‌ها خوب ظاهر شده و برای این تیم بجنگم.
دروازه‌بان تیم فوتبال تراکتور خطاب به هواداران تیمش گفت: امیدوارم هواداران پرشور تراکتور، مثل همیشه پشت تیم بمانند؛ چرا که امسال، سال قهرمانی است و از خدا می‌خواهم که جشن قهرمانی را همراه با هواداران پرشور تراکتور بگیریم.

بیشتر بخوانید:

گزینه جوان پرسپولیس در مسیر استقلال

تگ ها


تراکتور رشید مظاهری تمرین تراکتور اردوی تراکتور در ترکیه لیگ برتر فوتبال ایران لیگ برتر نوزدهم هواداران‌ــتراکتور Tractor لیگ برتر خلیج فارس فوتبال