مظاهری مانع از سریعترین گل خورده استقلال

رشید مظاهری در بازی با ذوب آهن، خیلی زود مجبور به انجام واکنش شد و دروازه استقلال را از خطر فروپاشی نجات داد....

به گزارش "ورزش سه"، استقلال در هفته هفتم رقابت های لیگ برتر در اصفهان به مصاف ذوب آهن رفته است. آبی پوشان این بازی را خوب آغاز نکردند و نزدیک بود در ثانیه های ابتدایی بازی دروازه شان باز شود.


روی یک ارسال بازیکنان ذوب آهن، محمدحسین مرادمند مدافع استقلال در گوشه سمت راست محوطه جریمه صاحب توپ شد و آن را به سیداحمد موسوی سپرد اما این بازیکن در بدترین زمان ممکن لیز خورد تا میلاد جهانی هافبک ذوب آهن این توپ را از آن خود کند.


جهانی پس از ورود به درون محوطه جریمه، دانشگر را نیز دریبل زد و در مصافی تک به تک با رشید مظاهری توپ را به سمت دروازه او شوت زد که با واکنش استثنایی مظاهری، این توپ به کرنر رفت.


مظاهری که در دیدارهای قبلی استقلال نیز سیوهای نجات بخش و بزرگی داشته بود، در این بازی و در ثانیه ۴۰ مانع از باز شدن دروازه استقلال در برابر ذوب آهن شد. توپی که در تصاویر تلویزیونی مشخص شد مهار آن بسیار مشکل بوده است.


در طول برگزاری ۱۹ دوره قبلی لیگ برتر، استقلال هیچ گاه در ثانیه های ابتدایی و قبل از دقیقه یک، دروازه اش باز نشده بود و در بازی امروز نزدیک بود این رکورد آبی ها شکسته شود که مظاهری با رشادت مانع از باز شدن دروازه استقلال شد.


چنانچه شوت میلاد جهانی در ثانیه ۴۰ وارد دروازه استقلال می شد، به عنوان هشتمین گل زودهنگام تاریخ لیگ برتر شناخته می شد. هفتمین گل زود هنگام لیگ را امیرارسلان مطهری در زمان حضور در ذوب آهن و در لیگ گذشته در ثانیه ۳۶ وارد دروازه ماشین سازی کرده بود.

تگ ها


استقلال تهران فوتبال ایران استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال