مظاهری گلر شماره یک استقلال برابر تراکتور

با وجود رفع مصدومیت سیدحسین حسینی، اما فرهاد مجیدی ریسک نکرده و ترجیح می دهد فردا از رشید مظاهری در دروازه تیمش استفاده کند....

به گزارش "ورزش سه"، اگر واکنش دیدنی سیدحسین حسینی در همان ثانیه های ابتدایی دیدار برابر ذوب آهن نبود شاید شاگردان فرهاد مجیدی برابر تیم مهدی تارتار به مشکل می خوردند که حسینی با سیوی دیدنی مانع از گلزنی خالقی فر شد اما این واکنش نجات بخش منجر به مصدومیت سنگربان استقلال گردید به نحوی که او قادر به ادامه بازی نبود و رشید مظاهری از دقیقه ۱۰ جای او را در دروازه آبی ها گرفت.

مظاهری که در هفته های پایانی نیم فصل دوم لیگ گذشته جایش را به حسینی داد و آخرین بار در دیدار فینال جام حذفی برابر فولاد به میدان رفته بود، در دیدار مقابل ذوب آهن نیز عملکرد مطلوبی را از خود به نمایش گذاشت و با واکنش ها و خروج های به موقع، مانع از گلزنی مهاجمین حریف شد.

مظاهری با ۳ مهار و یک خروج موفق در دیدار برابر ذوب آهن، با همکاری خط دفاعی تیمش بدون گل خورده بازی را به پایان رساند. رشید که فصل گذشته با حامد لک بر سر کسب رکورد بیشترین کلین شیت فصل رقابت سختی داشت، لیگ جدید را نیز با یک کلین شیت آغاز کرد تا نشان دهد امسال نیز برای کسب این عنوان یکی از مدعیان جدی لیگ است.

حالا و در فاصله ۲۴ ساعت تا دیدار فردا و با وجود اینکه مصدومیت سیدحسین حسینی رفع شده و این بازیکن می تواند با صدور مجوزهای کادرپزشکی به میدان برود، اما فرهاد مجیدی تصمیم گرفته است تا برای دیدار حساس فردا مقابل تراکتور ریسک نکرده و از رشید مظاهری در قفس توری تیمش استفاده کند.

مظاهری فصل گذشته به همراه استقلال و در تبریز برابر تراکتور قرار گرفت که آبی ها موفق شدند با نتیجه ۳ بر یک برنده شوند اما در دیدار برگشت این حسینی بود که درون دروازه تیمش قرار گرفت. حالا رشید این فرصت را دارد تا یکبار دیگر برابر تیم سابقش قرار گرفته و توانایی هایش را نشان دهد. او پس از مشکلاتی که با مدیران تراکتور داشت، تابستان سال قبل از این تیم جدا شد که کار دو طرف به کمیته تعیین وضعیت نیز کشیده شد.

تگ ها


استقلال تهران محمد رشید مظاهری