مظفری : دو اشتباه تاثیر گذار داور به سود استقلال تمام شد

با توجه به کارشناسی قضاوت دیدار دو تیم شهر خودور و استقلال داور دیدار در دو صحنه به نفع استقلال دچار اشتباه تاثیر گذار شد....

به گزارش "ورزش سه"، پس از پایان دیدار دو تیم شهر خودرو و استقلال که با نتیجه ۲-۲ به پایان رسید سعید مظفری داور برجسته و بازنشسته، قضات وحید کاظمی را مورد انالیز قرار داد که به ترتیب دقایق به شرح زیر است:

بازی شهر خودرو و استقلال بازی پر سرعت و پر برخوردی بود که در ابتدا باید عرض کنم وحید کاظمی به همراه کمک هایش روز بسیارسختی را پشت سر گذاشتند.

در دقیقه ۲۵: علی کریمی با تکلی سالم توپ اکبر صادقی را کنترل کرد و اعلام خطای علی کریمی در آن صحنه بی مورد بود.


در دقیقه: تصمیم وحید کاظمی برای ادامه بازی صحیح بود و خطایی در محوطه جریمه اتفاق نیفتاد.


اعتراض کادر فنی شهر خودرو در آن صحنه بی مورد بود که با واکنش مناسب داور و دادن اخطار به کادر فنی شهر خودرو همراه شد..


در دقیقه: ۴۸ برخورد بازیکن شهر خودرو با بازیکن استقلال خطا نبود و تصمیم داور صحیح بود.

در دقیقه ۵۵: در لحظه زدن ضربه سر دیاباته، ارسلان مطهری زننده گل تیم استقلال در موقعیت آفساید قرار داشت و کمک‌داور می‌بایست اعلام آفساید می‌کرد و این گل را مردود می‌کرد که متاسفانه در این صحنه دچار اشتباه شد. البته قبل از رسیدن توپ به ارسلان مطهری شائبه هند پنالتی وجود داشت که مدافع شهرخودرو وضعیت دستش در شرایط طبیعی قرار داشت و آن صحنه نمی‌توانست خطای هند پنالتی باشد.


در دقیقه ۶۸: مهدی قائدی که با سرعت زیاد به سمت دروازه شهر خودرو حرکت می‌کرد با شبیه‌سازی، خود را به زمین انداخت که همین امر موجب فریب خوردن داور و کمک‌داور مسابقه شد و باعث شد کاظمی به‌اشتباه اعلام پنالتی کند.


در دقیقه ۸۰: خلعتبری در حالی که شانسی برای تصاحب توپ نداشت با یک تکل خطرناک بازیکن حریف را سرنگون کرد که با توجه به شدت خطا می‌توانست با کارت قرمز داور همراه شود.


در دقیقه ۸۳: مهدی قائدی بدون خطا مهاجم شهر خودرو را کنترل کرد که اعلام خطا و اخطار به این بازیکن بی مورد بود.

در مجموع می‌توانم بگویم که دو اشتباه تأثیرگذار در این مسابقه وجود داشت، علی‌رغم تلاشی که وحید کاظمی انجام داد و دوندگی بسیار زیادی داشت اما متاسفانه در بعضی از صحنه‌ها به دلیل جاگیری نامناسب و یا دور بودن از صحنه توانست تصمیم درستی بگیرد و همچنین کمک‌داور مسابقه در یکی ، دو مورد دچار اشتباه شد.

تگ ها


کمیته داوران سعید مظفری زاده استقلال تهران