مظفر: تا فینال همه چیز طبق پیش‌بینی ما پیش رفت

سرمربی تیم ملی فوتسال بانوان ایران گفت: همه بازیهای ژاپن را آنالیز میکنیم و آماده میشویم با تمرکز و روحیه خوب به فینال بروم ......

سرمربی تیم ملی فوتسال بانوان ایران گفت: همه بازی‌های ژاپن را آنالیز می‌کنیم و آماده می‌شویم با تمرکز و روحیه خوب به فینال بروم.

شهرزاد مظفر، درباره نتایج ملی‌پوشان ایران در جام ملت‌های فوتسال آسیا اظهار داشت: باید بگویم بازی‌های مقدماتی را با نتایج خوب پشت سر گذاشتیم و توانستیم به عنوان سرگروه صعود کنیم. تمامی اتفاقاتی که افتاد مطابق با پیش‌بینی‌های ما بود و آن‌طور که فکر می‌کردیم تا فینال طی کنیم، همان اتفاق افتاد. همه چیز مطابق برنامه پیش رفت. به عنوان سرگروه صعود کردیم، یک‌چهارم به چین خوردیم و بعد هم مقابل ویتنام بازی کردیم، کاملاً مطابق پیش‌بینی اتفاق افتاد.

وی افزود: برای این دو بازی کاملاً آماده بودیم، آنها را خوب آنالیز کردیم و با شناختی که روی نقاط ضعف و قوت این دو تیم داشتیم توانستیم خوب مقابل آنها بایستیم. بچه‌ها در این دو بازی بدون اشتباه بودند و نتیجه را هم دیدند. در بازی با ویتنام ۴ گلی که نیمه اول داشتیم با شروع بسیار خوب کار را برای حریف سخت کردیم. نیمه دوم هم بازی را مدیریت و کنترل کردیم که موفق بودیم. با وجود اینکه ویتنام ۱۳ دقیقه آخر را پاورپلی کرد، هیچ فرصتی به آنها ندادیم و این برای دفاع ما قابل تحسین است.

سرمربی تیم ملی فوتسال بانوان ایران در ادامه صحبت‌هایش با بیان اینکه باید تمام این پیروزی‌ها را به فراموشی بسپاریم، خاطرنشان کرد: تا اینجا هرچه بوده تمام شده است، باید به این فکر کنیم که ما به این مسابقات آمده‌ایم تا فقط یک دیدار انجام دهیم که آن هم فینال است. تنها باید به آینده و بازی با ژاپن فکر کنیم. در دو جلسه تمامی بازی‌های ژاپن را آنالیز می‌کنیم و آماده می‌شویم با تمرکز و روحیه خوب به فینال برویم. خوشبختانه نه محروم داریم و نه مصدوم.

مظفر در پاسخ به این سؤال که ژاپن را چطور می‌بینید، گفت: ژاپن تیمی خوب، قوی و هماهنگ است، بازی این تیم را مقابل تایلند دیدیم، آنها مستحق برد بودند. ژاپن تیمی با انضباط است که نفرات خوب، باتجربه و پخته دارد. تیم ما هم بازیکنان خوبی دارد، من به آنها ایمان کامل دارم و مطمئن هستم همه توان خود را می‌گذارند و آماده یک بازی خوب و کم‌اشتباه هستند.

تگ ها


ورزش بانوان فوتبال