مظفر: نسبت به بازی‌های ترکمنستان متحول شده‌ایم

سرمربی تیم ملی فوتسال بانوان کشورمان با ابراز رضایت از عملکرد شاگردان خود در دیدار برابر تیم ملی فوتسال چین مدعی شد تیمش نسبت به بازیهای ترکمنستان متحول شده است ......

سرمربی تیم ملی فوتسال بانوان کشورمان با ابراز رضایت از عملکرد شاگردان خود در دیدار برابر تیم ملی فوتسال چین مدعی شد تیمش نسبت به بازی‌های ترکمنستان متحول شده است.

به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، شهرزاد مظفر، سرمربی تیم ملی فوتسال بانوان پس از پیروزی ۶ بر یک تیمش برابر چین گفت: در این دیدار به دنبال این بودیم که نفرات جدید اضافه شده به تیم ملی را محک بزنیم و تاکتیک‌هایی را که بازیکنان در حین تمرین انجام داده بودند، در بازی به مرحله اجرا بگذاریم. در ابتدای بازی از بازیکنان خواستم که به فکر وظایف و مسئولیت‌هایی که در تمرین به آنها داده بودیم، باشند که خوشبختانه موبه‌مو تمرینات و موارد مدنظر را اجرا کردند. در این بازی با توجه به اینکه بازیکنان نکته به نکته تمرینات و تاکتیک‌های خود را اجرا کردند، از عملکردشان بسیار راضی هستم.

سرمربی تیم ملی فوتسال بانوان ادامه داد: در دو بازی برابر روسیه چند نقطه ضعف داشتیم که در تمرینات روی آنها کار کرده و در این بازی به دنبال این بودیم که بازیکنان تا چه حدی از نقاط ضعف خود دور شدند. از تمامی بازیکنان حاضر در اردو، در این بازی استفاده کردیم و در مسابقه دوم نیز همین روند ادامه خواهد داشت. بازیکنان جدیدی که به تیم اضافه شدند برای بار اول بود که در یک بازی بین‌المللی حضور داشته و خوشبختانه با اعتمادبه‌نفس و پرقدرت  ظاهر شدند.

مظفر همچنین خاطر نشان کرد: تیم چین، تیم چهارم آسیا بوده و تیم بسیار خوبی است. نباید فریب این نتیجه را بخوریم. تیم ما نسبت به بازی‌های ترکمنستان متحول شده و پیشرفت کرده‌ایم. بازی برابر ایتالیا و روسیه بسیار سنگین و مفید بود. یکی از دلایل انتخاب چین برای بازی دوستانه این بود که سطح بازی این تیم نزدیک با تایلند و ژاپن است. بازی پر باری بود و متعقدم در هر بازی تدارکاتی هر تیمی سیر موفقیت را طی می‌کند.

وی با اشاره به حریفان ایران در جام ملت‌های آسیا تصریح کرد: تیم ترکمنستان شاید تیم نوپایی باشد اما از شش ماه گذشته تا کنون، به طورحتم تغییر کرده و نمی‌توان هیچ حریفی را دست‌کم گرفت. ازبکستان حریف قدرتمندی است و هر لحظه می‌تواند ما را غافلگیر کند. به بازیکنانم اعلام کرده‌ام که نباید هیچ تیمی را دست‌کم گرفت. ما باید به‌عنوان سرگروه از مرحله مقدماتی بالا بیایم. بر همین اساس بازی با ازبکستان بسیار سرنوشت‌ساز است و باید بازی‌های مقدماتی را جدی بگیریم.

تگ ها


اخبار روز فوتبال