مظلومی: استقلال همیشه بزرگ بوده و خواهد بود

پرویز مظلومی بازیکن و سرمربی سابق استقلال در گفت وگویی تصریح کرد : باید با واقعیت ها زندگی کرد و پذیرفت که مدیریت جدید استقلال در مدتی کوتاه فعالیت های خوبی را انجام داده و نباید با یک شکست تمامی زحمات و تلاش ها را نادیده گرفت ......

پرویز مظلومی بازیکن و سرمربی سابق استقلال در گفت وگویی تصریح کرد : باید با واقعیت ها زندگی کرد و پذیرفت که مدیریت جدید استقلال در مدتی کوتاه فعالیت های خوبی را انجام داده و نباید با یک شکست تمامی زحمات و تلاش ها را نادیده گرفت .
به گزارش مدال، وی در ادامه این مصاحبه افزود : تغییرات در عرصه مدیریت باشگاه دیرهنگام صورت گرفت و فتحی و دیگر مسئولان استقلال زمان ناچیزی تا شروع لیگ هجدهم در اختیار داشتند ، با این حال سه بازیکن خارجی و مرتضی تبریزی در این فرصت کم جذب شدند .
ضمن این که به دنبال اولتیماتوم کنفدراسیون فوتبال آسیا ، بسیاری از بدهی ها پرداخت شد که بنده شاهد تلاش شبانه روزی مدیران باشگاه بودم و بی انصافی است اگر این جنب و جوش و رایزنی ها را فراموش کنیم .
مظلومی اضافه کرد : استقلال یک تیم ریشه دار و مردمی است و باید همیشه بزرگ بماند ، لذا همه ما وظیفه داریم برای ارتقای این باشگاه آستین همت بالا بزنیم و دست هر مدیری که دلسوزانه کار می کند را بگیریم . حرف بنده این است که در این برهه حساس باید کمک کرد تا مشکلات به کف برسد، اگر انصاف پیشه کنیم قطعا نقدهای منصفانه و راهکارهای سازنده خواهیم داد .
این چهره نام آشنای استقلال با تاکید بر اینکه برای حفظ جباروف و تیام زمان زیادی هدر رفت ، گفت : فتحی زمانی سکان هدایت استقلال را برعهده گرفت که دو هفته به شروع لیگ برتر مانده بود و این دو بازیکن و همچنین مجید حسینی و امید ابراهیمی رفته بودند و چند بازیکن مصدوم نیز کار را سخت تر کرده بود.  با این حال الحاجی گرو، طارق همام، مارکوس نیومایر و مرتضی تبریزی در فاصله بسیار ناچیز استخدام شدند که به نظر بنده کاری قابل ستایش بود. به طور قطع اگر آقای فتحی دو- سه ماه زودتر هدایت باشگاه را برعهده می گرفت، بسیاری از مشکلات زودتر از اینها حل می شد.
سرمربی سابق استقلال درپایان اظهار داشت : باخت اخیر به السد همه استقلالی ها از جمله بنده را ناراحت کرد اما نباید با یک شکست پا پس بکشیم بلکه باید مدیریت، کادر فنی و بازیکنان را حمایت کنیم تا بتوانند در بازی برگشت، با اراده و اعتماد به نفس بالا به میدان بیایند. استقلال همیشه بزرگ بوده و خواهد بود و امیدوارم همگی برای موفقیت این تیم بکوشیم و راه را برای این مهم هموار کنیم. /سایت رسمی باشگاه استقلال

تگ ها


استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال