مظلومی: قرارداد مهدی پور با استقلال نهایی شد

سرپرست استقلال اعلام کرد که قرارداد مهدی مهدی پور با این تیم نهایی شده است و آنها در پی حفظ کریمی، دیاباته و میلیچ هستند....

به گزارش "ورزش سه"، پرویز مظلومی سرپرست جدید آبی پوشان در گفتگو با شبکه خبر درخصوص حضور در استقلال و کناره گیری از سرمربیگری تیم ملی جوانان و تشابه این اتفاق با کناره گیری مرحوم پورحیدری از تیم ملی برای کمک به استقلال، گفت: البته ما انگشت کوچک مرحوم پورحیدری نیز نیستیم ولی به هر صورت شرایط به نوعی بود که تمام پیشکسوتان باید برای کمک به این تیم می آمدند. تمام پیشکسوتان تیم شبانه روز در حال تلاش هستند تا مشکلات را حل کنند و تیم از این شرایط خارج شود.


سرپرست جدید استقلال ادامه داد: مشکلات زیادی بر سر راه تیم است. باید با همکاری مدیریت باشگاه، هیئت مدیره و هواداران این مشکلات را برطرف کنیم تا استقلال خیلی سریع به روزهای خوب خودش بازگردد.


مظلومی درباره جدایی از تیم ملی جوانان توضیح داد: من در این زمینه عذرخواهی کردم و جا دارد از مسئولین فدراسیون تشکر کنم. آنها شرایط را درک کردند و به من اجازه جدایی دادند. من نزدیک ۳۵ سال از عمرم را در استقلال گذرانده ام و مردم از ما انتظار دارند در این شرایط به این تیم کمک کنیم.


او افزود: من برای تیم ملی جوانان آرزوی موفقیت می کنم. از آقای نبی تشکر می کنم که در این زمینه همکاری کردند. باید کمیته جوانان در این زمینه تصمیم گیری کنند تا سرمربی بعدی تیم ملی جوانان مشخص شود. قرار است فردا از ۳۵ بازیکن تست گرفته شود تا اگر بازیکن خوبی پیدا شد، به بازیکنان دیگر تیم ملی جوانان اضافه شود.


مظلومی خاطر نشان کرد: شرایط استقلالی به نوعی است که همه باید به این تیم کمک کند. هیئت مدیره و سرپرست مدیرعاملی باشگاه در تلاش هستند تا دیاباته، میلیچ و کریمی را حفظ کنند و پنجره نقل و انتقالاتی را باز کنند. باید مبلغ زیادی طی یکی دو روز آینده جور شود. کادرفنی بسیار خوب و متعصبی بر سرکار آمده اند و هواداران باید به آنها فرصت بدهند.


سرپرست باشگاه استقلال در پایان و درخصوص نقل و انتقالات این باشگاه گفت: آقای مهدی مهدی پور امروز با مسئولین تیم صحبت کردند و قرارداد ایشان نهایی شده است. همین الآن اعضای هیئت مدیره در باشگاه حاضر هستند تا مبلغی را به آقایان میلیچ و دیاباته پرداخت کنند تا این بازیکنان را حفظ کنند.

تگ ها


استقلال تهران مهدی مهدی پور پرویز مظلومی