مظلومی: لباس‌های استقلال خارج از کشور تولید می‌شود

سرپرست استقلال می گوید این تیم مشکلی از بابت لباس تمرین و مسابقات ندارد....

به گزارش "ورزش سه"، پرویز مظلومی در گفت و گویی با سایت باشگاه استقلال درباره حواشی ایجاد شده پیرامون وضعیت لباس های این تیم بیان کرد: پس از فسخ قرارداد شرکت تولید کننده لباس های قبلی استقلال، اوایل دچار مشکلاتی بودیم اما با انتخاب اسپانسر جدید این مشکل حل شد و توانستیم طبق همکاری شرکت جدید قبل از دیدار با مس رفسنجان موضوع را حل کنیم.


وی ادامه داد: اکنون در این زمینه مشکلی نداریم اما اسپانسر جدید قرار است لباس های طرح جدید را که در خارج از کشور تولید می شود در هفته جدید به دست ما برساند. البته بازیکنان لباس های تمرینی و گرمکن را در اختیار دارند. اسپانسر جدید تمام مسئولیت را قبول کرده و فعلا مشکلی درباره لباس ها نداریم تا اینکه ببینیم طرح جدید به چه شکلی است و لباس ها کامل تر می شود.


سرپرست استقلال درباره طراحی لباس های این تیم توسط هواداران گفت: اسپانسر جدید کارهایی انجام می دهد و تاکنون هم نهایت همکاری را با ما داشته است. آن هم در شرایطی که ۴،۵ روز است با ما قرارداد بسته اما تاکنون لباس ها را از داخل کشور تهیه کرده ایم درحالیکه طبق قرارداد لباس ها باید از خارج از کشور تهیه شود.


مظلومی در پایان گفت: اینکه هواداران در طراحی لباس ها مشارکت داشته باشند کار قشنگی است. نمی دانم چه طرحی تولید شده و باید پس از دیدن طرح جدید لباس تیم درباره آن نظر بدهیم.

تگ ها


استقلال تهران پرویز مظلومی