مظلومی: نفراتی را می‌خواهیم که مرد مسابقه باشند

سرمربی تیم فوتبال جوانان کشورمان گفت: بعضی از بازیکنان در تمرینات فوق‌العاده هستند اما در مسابقات عملکرد مطلوبی ندارند، ما نفراتی می‌خواهیم که مرد مسابقه باشند....

به گزارش مدال و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، تیم فوتبال جوانان در اولین بازی تورنمنت حافظان سلامت مقابل تیم امید پیکان پیروز شد و روز یکشنبه در دومین بازی به مصاف تیم دانشجویان می‌رود. پرویز مظلومی در این خصوص گفت: بازی اول ما مقابل تیم امید پیکان بسیار مفید بود. بچه‌ها تمرینات سنگینی در دو نوبت صبح و بعدازظهر داشتند و طبیعی بود از نظر آمادگی بدنی شرایط ایده‌آلی نداشته باشند. از سوی دیگر می‌خواستیم نفراتی را مورد ارزیابی قرار بدهیم که هنوز در مورد آنها به جمع‌بندی نرسیده‌ایم. بیشتر بازیکنان اصلی ما در این بازی غایب بودند، با این وجود بازی بسیار مفیدی بود و به خواسته خودمان رسیدیم.

مظلومی اضافه کرد: بازی تدارکاتی خیلی مهم و اثرگذار است. ما فقط به دنبال انجام مسابقه هستیم. بعضی بازیکنان در تمرین فوق‌العاده هستند اما در بازی محو می‌شوند و عملکرد مطلوبی ندارند، نفراتی می‌خواهیم که مرد مسابقه باشند. تنها بازی تدارکاتی است که برای شناخت بازیکن به مربی کمک می‌کند. 

وی در پایان گفت: فشار تمرینات را کم کرده‌ایم و امیدواریم دو بازی باقیمانده هم برای ما به همین اندازه مفید و تاثیرگذار باشد. تیم ملی دانشجویان همیشه آماده و قدرتمند است. نفرات خوب و با تجربه‌ای در رده بزرگسالان دارند که برای سنجش آمادگی تیم ما بسیار مفید است. امیدوارم در این بازی هم عملکرد خوبی داشته باشیم و بتوانیم به اهداف فنی خودمان برسیم.

بیشتر بخوانید:

شرط پرویز مظلومی برای حضور صیادمنش در تیم فوتبال جوانان

پیروزی تیم فوتبال جوانان ایران در نخستین بازی تدارکاتی

 

 

تگ ها


پرویز مظلومی فوتبال ایران لیگ برتر خلیج فارس فوتبال