مظلومی: هیچ‌وقت به رشید نگفتم در لیست سیاه هستی

عضو هیات مدیره باشگاه استقلال توضیحاتی را درباره برخی مسائل پیش آمده در باشگاه ارائه کرد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، پرویز مظلومی درباره وضعیت استقلال در اردوی امارات عنوان کرد: خوشبختانه شرایط استقلال در دوبی مطلوب است. روز گذشته یک جلسه تمرینی را پشت سر گذاشتیم و به نظرم لازم بود برای تطبیق آب‌وهوایی، زودتر به دوبی بیاییم. از طرفی شب گذشته هم پین به مجموعه ما اضافه شد و بازیکنان ملی‌پوش هم ان‌شاءالله چهارشنبه به تیم اضافه می‌شوند.


وی درباره حاشیه های سفرش به امارات و انتقادهایی که به حضور او در اردو شده تاکید کرد: لازم است این را هم اضافه کنم که بنده به نمایندگی از مدیریت باشگاه استقلال جهت حل برخی مشکلات احتمالی در اردوی تیم حاضر هستم. جا دارد از باشگاه الوصل هم کمال تشکر را بابت همکاری‌شان داشته باشم.


عضو هیات مدیره استقلال درباره ادعای مدیربرنامه های رشید مظاهری مبنی بر اینکه مظلومی به این دروازه بان اعلام کرده در لیست سیاه احمد مددی است، تاکید کرد: من هیچوقت به رشید نگفتم که در لیست سیاه مددی هستی و به تو پولی نمی‌دهیم. اتفاقا بارها به او گفتم که صبوری کند و مطمئن باشد که مشکلش مانند بقیه اعضای تیم حل می‌شود. برای او آرزوی موفقیت در ادامه مسیرش را دارم ولی این رفتار درست نیست.


مظلومی در پایان افزود: اگر می‌خواهیم جدا شویم، مرد و مردانه بگوییم که می‌خواهیم برویم نه اینکه عالم و آدم را به دروغ مقصر نشان دهیم و هوادار را مقابل دیگران قرار دهیم.

تگ ها


پرویز مظلومی استقلال تهران فوتبال ایران استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال