معادلات پیچیده نیمکت‌های سری‌آ؛ مقصد الگری کجاست؟

مکس الگری مشتریان زیادی در سراسر اروپا دارد...

تیم های زیادی خواهان همکاری با مکس الگری، سرمربی یوونتوس هستند.
به گزارش مدال، امروز باشگاه یوونتوس اعلام کرد دوره 5 ساله همکاری آنها با الگری به اتمام رسیده و حالا گزینه‌های زیادی برای توافق با این سرمربی موفق ایتالیایی دست به کار شده‌اند.

در صورت جدایی مائوریتسیو پوچتینو از تاتنهام و انتقال به تورین، اسپرز می‌تواند یکی از گزینه های حضور الگری باشد. منچستریونایتد نیز هنوز در مورد ادامه فعالیت با اوله گونار سولسشر مردد است و با توجه به حضور الگری، ممکن است با وی برای فصل بعد به توافق برسد.

امروز اخباری در مورد احتمال قطع همکاری نیکو کوواچ با بایرن مونیخ منتشر شده و در صورت عدم توافق در روزهای حساس پیش رو، شاید سرمربی کروات جای خود را به آلگری بدهد. پاری سن ژرمن نیز هنوز از ادامه همکاری با توماس توخل اطمینان ندارد و از این تیم فرانسوی به عنوان جدی ترین گزینه توافق با آلگری نام برده می شود.

بازگشت به میلان، دیگر شایعه ای است که در نشریات ایتالیایی مطرح شده اما رخ دادن این اتفاق بعید به نظر می‌رسد. در صورت توافق یوونتوس با آنتونیو کونته، آنگاه اینتر به سراغ الگری خواهد رفت و ممکن است معادلات اینگونه در سری‌آ رقم بخورد.

حتی از گالاتاسرای نیز به عنوان یکی از تیم‌هایی نام برده شده که خواهان همکاری با الگری است و با توجه به کارنامه درخشان این سرمری ایتالیایی، بسیاری از تیم های سرشناس خواهان عقد قرارداد با سرمربی یوونتوس هستند.

تگ ها


مکس الگری مائوریتسیو پوچتینو اوله گونار سولسشر نیکو کوواچ اینتر میلان یوونتوس آث میلان سری آ فوتبال