معادله دو مجهولی میزبانی پرسپولیس در آسیا

پرسپولیس هنوز محل میزبانی اش ازالاهلی قطر را انتخاب نکرده است. قرمزهای تهران که در دیدارهای گروهی مسقط را به عنو ......

پرسپولیس هنوز محل میزبانی اش ازالاهلی قطر را انتخاب نکرده است. قرمزهای تهران که در دیدارهای گروهی مسقط را به عنوان میزبان انتخاب کرده بودند حالا دیگر نمی توانند آن انتخاب را داشته باشند.

به گزارش مدال به نقل از عصرایران ، در دو روز اخیر شهرهای زیادی برای میزبانی پرسپولیس از الاهلی عربستان پیشنهاد شده اند. شهرهایی که هر کدام مزیت ها و مضراتی دارند . شهرهایی که در زیر می خوانید.

مسقط : گرمای بیش از اندازه هوا در عمان دلیل اصلی پیشمانی قرمزها از میزبانی در این کشور است . البته تحرکات سیاسی رخ داده در چند وقت اخیر و سفرساده هواداران عربستان از مرززمینی به عمان همه وهمه دست به دست هم داده که پرسپولیس ازمیزبانی در مسقط پیشمان شود.

سیدنی: وسوسه استادیوم 40 هزار نفری پر از تماشاگر ایرانی وسوسه ای نا تمام برای مدیران پرسپولیس است. زمین های استرالیا بسیار با کیفیت هستند و این یک مزیت دیگربه حساب می آید امامشکل اساسی این است که سفر 12 ساعته و پر هزینه به استرالیا به هیچ وجه مطلوب برانکو و مدیران نیست .

دوحه : بیشتر یک دهن کجی به عربستانی هاست تا انتخاب ویژه. چون ممکن است که اصلا قطریها قبول نکنند. اما در صورت قبول قطری ها عربستانی ها زیر بار حضور در قطرنخواهند رفت. 

تاشکند: پرسپولیس در مرحله قبل هم تمایل زیادی به برگزاری بازی در ازبکستان داشت اما مشکل اساسی این بود که ازبکستان میزبانی را  قبول نکرد و تمام .

کوالالامپور: زمین با کیفیت و شهر پر از ایرانی مزیت های این شهر است و سفر طولانی اش سبب می شود که تصمیمی شبیه به سیدنی برایش  گرفته شود.

دوشنبه : همزبانی مردم ایران و تاجیکستان می تواند به پر بودن یک استادیوم از هواداران ایرانی کمک کند اما دوشنبه توانایی سخت افزاری میزبانی لیگ قهرمانان آسیا را دارد؟

عشق آباد: فاصله نزدیک برای ایران و دور برای عربستان وسوسه انتخاب عشق آباد است. شهری که ممکن است مانند دوشنبه مورد پذیرش AFC قرار نگیرد.

علی رغم همه این مسائل به نظر می رسد که عشق آباد و دوشنبه بهترین گزینه های پرسپولیس باشند که در روزهای آینده خبرهای بیشتری در موردشان منتشر خواهد شد.

 

تگ ها


اخبار روز پرسپولیس فوتبال