معادله چند مجهولی در استقلال/سرمربی خارجی یا فرهاد مجیدی؟!

تصمیم کمیته فنی در خصوص نیمکت استقلال تا به امروز بر روی سرمربی خارجی بوده است....

به گزارش خبرنگار مدال، بهتاش فریبا روز گذشته طی مصاحبه ای اعلام کرد که بحث مطرح شده در کمیته فنی، طی جلسات گذشته فقط بر مبنای مربی خارجی بوده است. پرویز مظلومی سخنگوی کمیته فنی هم تاکیده کره است که مربی فصل آینده استقلال قطعا خارجی است.

کامران منزوی عضو هیات مدیره استقلال هم در آخرین اظهار نظر خود اعلام کرده است که 15 نفر گزینه مربیگری استقلال هستند، البته منزوی در جدیدترین مصاحبه اش بحثی از خارجی یا داخلی بودن این گزینه ها به میان نیاورده است. امیرحسین فتحی مدیرعامل استقلال چند روزی است که ترجیح داده در این باره سکوت کند و مواضع خود را رسانه ای نکند. در خبرها آمده است که دو عضو هیات مدیره در این میان خواهان انتخاب مجیدی به عنوان سرمربی هستند و البته مجیدی هم که در ابتدا اعلام کرده بود نمی خواهد سرمربی باشد به تازگی در مصاحبه هایش اعلام کرد که من استقلال را می شناسم و می توانم آن را ترمیم کنم و با این صحبت ها مشخص شد که تغییر موضع داده و بدش نمی آید به عنوان سرمربی دائم و نه موقت بر روی نیمکت آبی ها بنشیند. پیرو همین صحبت ها برخی منابع خبری اعلام کردند که مجیدی برای باشگاه پیغام فرستاده واز تمایلش برای قبول مسئولیت در استقلال گفته است البته برای جلوگیری از ایجاد هر گونه حاشیه و شائبه ای مجیدی تاکید کرده است که در هر پست و سمتی که نیاز باشد به استقلال خدمت خواهم کرد. در عین حال، برخی از اعضای هیات مدیره حامی قلعه نوعی هستند و ترجیح می دهند قلعه نوعی یا  مربی خارجی، سرمربی  باشند اما مجیدی نباشد.

پیروز قربانی پیشکسوت استقلال هم امروز طی مصاحبه ای از فرهاد مجیدی حمایت کرده و گفته است: "مسئولان استقلال باید پشت مجیدی بایستند و از او حمایت کنند و به او هم فرصت 3 ساله بدهند".

مرتضی محصص، کارشناس فوتبال نیز امروز در مصاحبه ای با یکی از نشریات ورزشی عنوان کرده است: "فکر می کنم اگر استقلال با فرهاد مجیدی ادامه دهد، آینده بسیار خوبی خواهد داشت"

استقلال باید هزینه یکی میلیارد و 200 میلیون دلاری شفر را پرداخت کند و از طرفی مجیدی هم تمایل به سرمربیگری دارد و باید دید که تصمیمات مسئولان در باشگاه استقلال در نهایت به چه سمتی خواهد رفت و در دقیقه 90 چه تصمیمی گرفته خواهد شد.  سرمربی خارجی با دستیاری مجیدی یا سرمربیگیری مجیدی؟!....

تگ ها


انتخاب سرمربی استقلال سرمربی خارجی فرهاد مجیدی باشگاه استقلال کمیته فنی استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال