معارفه رسمی ادن هازارد به هواداران رئال مادرید

هازارد سرانجام به هواداران معرفی شد...

ستاره بلژیکی، امشب به طور رسمی به عنوان بازیکن جدید رئال مادرید به رسانه‌ها و هواداران معرفی شد.

به گزارش مدال، ادن هازارد سرانجام امشب به رویای همیشگی‌اش رسید و به طور رسمی به عنوان بازیکن رئال مادرید معرفی شد. رئالی‌ها که در چند سال اخیر خریدی در اندازه‌های هازارد نداشتند، برای او سنگ تمام گذاشتند و معارفه ای باشکوه‌تر از همه خریدهای اخیر باشگاه برای او ترتیب دادند.

50 هزار هوادار رئال امشب در برنابئو حضور داشتند و تنها مراسم معارفه کاکا (55 هزار نفر) کریس رونالدو (80 هزار نفر)، هواداران بیشتری را به ورزشگاه اختصاصی رئال کشانده بود.

هازارد بعد از صحبت‌هایی کوتاه در مقابل رسانه ها، وارد زمین چمن ورزشگاه سانتیاگو برنابئو شد و به ابراز احساسات هواداران پاسخ داد. او بعد از انجام حرکات نمایشی و زدن دور افتخار، میکروفون را گرفت و با گفتن :" متشکر از همه، به پیش رئال مادرید"، مراسم را به پایان رساند.

ادن هازارد:" سلام به همه. می‌خواهم به فرانسوی صحبت کنم زیرا اسپانیایی‌ام خیلی خوب نیست. من واقعا منتظر شروع بازی برای رئال مادرید و بردن جام‌های زیاد هستم. این رویای من از کودکی بود و حالا اینجا هستم. اکنون تنها می‌خواهم از این لحظه لذت ببرم."

اخبار مرتبط:

فلورنتینو پرز: به سیاست خریدهای کهکشانی ادامه می‌دهم

تگ ها


معارفه ادن هازارد نقل و انتقالات نقل و انتقالات تابستانی سانتیاگو برنابئو فوتبال جهان ادن هازارد چلسی لالیگا لیگ برتر فوتبال