معاف از پرداخت مالیات در قرارداد با کارگزار هستیم

معاون اقتصادی باشگاه پرسپولیس گفت: با توجه به بررسی قرارداد با کارگزاری اعلام شد که نیازی به پرداخت مالیات نیست....

به گزارش خبرگزاری مهر، رضا یلوه معاون اقتصادی باشگاه پرسپولیس در گفت‌گو با رادیو درباره امضای الحاقیه با کارگزار برند سرخ ها گفت: پس از امضای این الحاقیه قرار شد تا پایان خرداد ماه طی ۴ قسط ۳۰ میلیارد تومان در اختیار ما قرار گیرد. قسط اول و دوم، ۵ میلیارد و ۷ میلیارد تومان بود که از این میزان مبلغی در ازای بیمه و مالیات کسر نشد.

وی افزود: طبق الحاقیه قرار بود بازی ها ۲۵ خرداد ماه آغاز شود و به هردلیلی بازی ها به تعویق افتاد و به تناسب تعویق میزان پرداخت قسط سوم نیز به تاخیر بیافتد و با توجه به اینکه ۴ تیرماه بازی استقلال برگزار شد، قرار بر این بود شرکت کارگزار ۵ تیرماه،بابت قسط سوم چک ۵ میلیاردی را در اختیار ما بگذارد.

یلوه ادامه داد: حسابرس های بیمه به شرکت کارگزار ما اعلام کرده بودند که در دو پرداخت قبل باید سهم بیمه را کسر می‌کردید و اکنون باید این مبلغ از قسط سوم کسر گردد یعنی از مجموع مبلغ ۱۷ میلیارد تومان ۱۶/۶۷ درصد. معادل ۲ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان به عنوان سهم بیمه از قسط سوم کم شده بود.

معاون اقتصادی باشگاه پرسپولیس با اشاره به جلسه  برگزار شده با شرکت کارگزار و مدیر عامل تامین اجتماعی بیان کرد: باتوجه به بررسی قرار داد کارگزاری اعلام شد که برای پرسپولیس سهم بیمه ای تعلق نمی‌گیرد و معاف از پرداخت بیمه است و به محض ابلاغ این نامه ۲ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان آزاد خواهد شد و تا قسط سوم ۱۷ میلیارد تومان از شرکت کارگزار دریافت کرده ایم.

تگ ها


باشگاه پرسپولیس مالیات قرارداد کار