معامله زمستانی؛ ایسکو-اریکسن تیم عوض می‌کنند؟

اسکای آلمان مدعی است رئال مادرید مذاکراتی درباره یک معاوضه بزرگ با اینترمیلان داشته و ممکن است ایسکو و اریکسن بین دو باشگاه مبادله بشوند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، شبکه تلویزیونی اسکای آلمان مدعی شد با توجه به اطلاعاتی که بدست آورده احتمال دارد در ماه ژانویه یک معاوضه بزرگ بین دو باشگاه رئال مادرید و اینترمیلان شکل بگیرد. به این صورت که ایسکو از رئال راهی سن سیرو شده و از آن طرف اریسکن ستاره دانمارکی اینتر راه برنابئو را در پیش بگیرد.

این شبکه می‌گوید رئال مادرید درباره این معاوضه با اینترمیلان صحبتهایی هم انجام داده و پیشنهاد دهنده البته باشگاه رئال بوده است.

کریستین اریکسن ستاره دانمارکی از زمانی که در ژانویه گذشته تاتنهام را ترک کرد و به اینتر پیوست هرگز نتوانست مثل دوران حضورش در تاتنهام بدرخشد. در روزهای اخیر گزارشهایی در ایتالیا منتشر شد که نشان می داد آنتونیو کونته از اریکسن راضی نیست و احتمال اینکه او در ماه ژانویه اینتر را ترک کند بالا است.

در سوی دیگر میدان ایسکو هم اخیراً به صراحت از تمایل خود به ترک رئال مادرید صحبت کرد چرا که معتقد است در رئال به اندازه کافی بازی نمی کند و چاره ای جز پیوستن به تیمی دیگر ندارد.

با اینحال توافق درباره چنین معامله بزرگی بین دو باشگاه به این راحتی‌ها نخواهد بود. رئال مادرید ارزش ایسکو ستاره خود را چیزی نزدیک به ۷۰ میلیون یورو ارزیابی می‌کند. این در حالی است که اریکسن وقتی ۱۰ ماه پیش لندن را ترک کرد و به اینتر پیوست برای نراتزوری تنها ۳۰ میلیون یورو هزینه داشت. بنابراین بعید است که رئال به صرف معاوضه دو بازیکن راضی باشد و قصد دارد علاوه بر دریافت اریکسن، در قبال واگذاری ایسکو از اینتر پول هم دریافت کند.

بیشتر بخوانید:

پدیده برزیلی رئال مادرید به کرونا مبتلا شد

رئال مادرید بدون کریم بنزما برابر اینترمیلان

 

 

تگ ها


کریستین اریکسن اینتر میلان ایسکو فوتبال جهان رئال مادرید لالیگا فوتبال