معامله چند مجهولی سپاهان و تراکتور

خبری در مورد احسان حاج صفی و سعید آقایی به گوش می‌رسد که پر از اما و اگر است....

به گزارش مدال، امیر قلعه نویی و محمدرضا زنوزی مالک تراکتور از گذشته های دور رفاقت نزدیکی با یکدیگر داشتند و همیشه تیم های امیر قلعه نویی در تبریز میهمان زنوزی بودند و تراکتور امیر قلعه نویی همیشه تحت حمایت میلیاردر تبریزی بود ولی در سال های اخیر ارتباط دوستانه شکر آب شد تا در دیدار رفت ماشین و سپاهان به اوج خود رسید.
بعد از پایان دیدار ماشین و سپاهان، امیر قلعه نویی در کنار زمین فریاد میزد وقتی پول کثیف وارد فوتبال می شود .... دیگر این ارتباط شکر اب نیست و اختلاف بالا گرفته است دوستی تبدیل به دشمنی شده است.

اکنون با دانستن اختلافات امیر قلعه نویی و رضا زنوزی به سراغ شایعات اخیر حول و حوش این دو تیم می رویم. در روزهای گذشته اخباری در مورد اینکه سپاهان سه بازیکن تراکتور را در لیست خود دارد منتشر کردیم و امروز خبر می رسد که سعید اقایی مدافع تبریزی در تلاش است به شهر خود بازگردد تا موضوع معاوضه حاج صفی و آقایی مطرح شود. 

اگر اختلافات میان امیر قلعه نویی و زنوزی را نمی دانستیم شاید باور این انتقال راحت بود. هر دو بازیکن به شهر خود بازمیگشتند و زنوزی هزینه کمتری برای آقایی داشت که کارایی در اندازه حاج صفی دارد ولی این اختلافات مانع بزرگی برای این انتقال خواهد بود مگر اینکه ...

بیشتر بخوانید:

مدافع برزیلی در راه تبریز/ قرارداد سلیو و تراکتور امشب رسمی می‌شود؟

 

تگ ها


احسان حاج صفی سعید آقایی امیر قلعه نویی محمد رضا زنوزی مالک باشگاه تراکتورسازی نقل و انتقالات نقل و انتقالات تراکتورسازی Tractor لیگ برتر خلیج فارس فوتبال