معاوضه بزرگ برای حضور بیل در تیم مورینیو

تلگراف مدعی است تاتنهام برای جذب گرت بیل از رئال مادرید قصد دارد در ازای او دله آلی ستاره انگلیسی خود را به رئال پیشنهاد دهد....

به گزارش "ورزش سه"، روزنامه انگلیسی تلگراف در خبری اختصاصی مدعی شد تاتنهام که مشتاق است امسال تابستان گرت بیل ستاره سابق خود را از رئال مادرید به خدمت بگیرد برای اطمینان از موافقت رئال با این انتقال قصد دارد دله آلی ستاره انگلیسی خود را به مادریدی ها پیشنهاد دهد.

گرت بیل در سال ۲۰۱۳ همین تیم تاتنهام را ترک کرده و راهی مادرید شد تا با قراردادی ۱۰۰ میلیون یورویی که آن زمان رکورد دنیا بود به رئال ملحق شود. اما در چند وقت اخیر بیل با بی مهری زیدان مواجه شده و رابطه اش با هواداران رئال تیره و تار شده و باشگاه اسپانیایی قصد دارد او را در همین تابستان واگذار کند. پیشتر گفته شده بود منچستریونایتد قصد دارد او را با یک قرارداد قرضی یک ساله جذب کند ولی تلگراف می گوید احتمال پیوستن بیل به تاتنهام بیشتر است.

بر اساس اعلام تلگراف تاتنهام قصد دارد گرت بیل را فعلاً به صورت قرضی به خدمت بگیرد و برای جلب رضایت رئال آماده است تا ستاره جوان انگلیسی و ملی پوش خود دله آلی را به مادرید پیشنهاد دهد.

خبرنگار تلگراف، گزارش اختصاصی این روزنامه را تایید کرد

بر اساس این گزارش دله آلی با یک قرارداد قرضی یک ساله به پایتخت اسپانیا می‌رود و رئال مادرید ۱۰۰ درصد دستمزد او را پرداخت خواهد کرد. اما از سوی دیگر گرت بیل با ترک رئال راهی تاتنهام می‌شود و لوس بلانکوس پرداخت ۵۰ درصد از دستمزد بسیار بالای ستاره ولزی را تقبل می کند.

تگ ها


دله آلی گرت بیل تاتنهام رئال مادرید