معاوضه بزرگ رئال و PSG؛ بمب نقل‌وانتقالات در مادرید منفجر می‌شود؟

رسانه‌های فرانسوی به نقل از منابع نزدیک با باشگاه پاری‌سن‌ژرمن از شروع مذاکرات این باشگاه با رئال مادرید جهت تحقق یک معاوضه بزرگ خبر داد، معاوضه‌ای که قطعاً بمب نقل‌وانتقالات لقب خواهد گرفت....

معاوضه بزرگ رئال و PSG؛ بمب نقل‌وانتقالات در مادرید منفجر می‌شود؟

به گزارش مدال؛ افراد مهم و نزدیک به «نیمار جونیور» در تلاش هستند تا ستاره برزیلی را به معاوضه‌ای احساسی و البته بسیار جنجالی قانع کنند: به این ترتیب که «گرت بیل» + مقداری پول راهی پاری‌سن‌ژرمن شود و نیمار بار سفر به مقصد مادرید ببند؛ معاوضه‌ای که قطعاً بمب نقل‌وانتقالات امسال قلمداد خواهد شد و دو مشکل بزرگ نقل‌و‌انتقالات این تابستان را حل خواهد کرد.

گرچه منابع نزدیک به نیمار طی دو هفته اخیر، به صورت مرتب و روزانه از تصمیم جدی ستاره برزیلی برای ترک PSG به قصد بازگشت به اسپانیا خبر داده‌اند ولی در اکثر این اخبار، رد پای بارسلونا دیده میشد. این در حالی‌ست که اکنون رسانه‌های فرانسوی مدعی شدند که معامله بزرگی بین رئال مادرید و پاری‌سن‌ژرمن در شرف تحقق است.

شرایط «گرت بیل» در مادرید با توجه به اظهارات تند و صریح «زین‌الدین زیدان» بسیار بحرانی شده و در حالی که بسیاری از هواداران در انتظار انتقال او به تاتنهام و یا سوپرلیگ چین هستند، امضای قرارداد با PSG می‌تواند یک سورپرایز ویژه برای هواداران او تلقی شود. امری که مدیربرنامه‌های او نیز به صورت نامحسوس به زبان آورده و گفته: «در حال کار روی برخی احتمالات هستیم، شاید یک سورپرایز و شگفتی بزرگ رقم بخورد.»

در این بین فراموش نکنید که تاتنهام هرگز توانایی پرداخت دستمزد سنگین شاهزاده ولزی را ندارد اما در PSG خبری از این مشکلات نخواهد بود، مخصوصاً حالا که مسئولان باشگاه پاریسی تصمیم به انتقال نیمار گرفته‌اند. پس چه گزینه‌ای بهتر از رئال مادرید؟

در صورت تحقق این معاوضه، هر دو بازیکن خوشحال خواهند شد؛ یک بازی برد-برد. رئال مادرید یک کهکشانی دیگر جذب می‌کند، بازیکنی که «فلورنتینو پرس» مدت‌ها به دنبالش بود و در سوی دیگر نیز در نهایت موفق به فروش بیل می‌شود. PSG هم با این معاوضه مشکل نیمار را حل و خیلی راحت جانشینش را هم جذب می‌کند، ضمن اینکه «کیلیان امباپه» نیز به خواسته خود یعنی تبدیل شدن به «ستاره اصلی تیم» خواهد رسید.

در همین راستا یکی از منابع نزدیک به باشگاه پاری‌سن‌ژرمن دقایقی پیش در گفتگو با «لو پاریسین» با تائید ضمنی شروع مذاکرات دو باشگاه برای نهایی کردن این معاوضه گفت: «بسیار دور از ذهن بود اما رنگ حقیقت به خود گرفت و شاید خیلی زود رسماً اعلام شود. نه گفتن به چنین پیشنهاد جذابی بسیار سخت است.»

بیشتر بخوانید:

جلسه مهم سران رئال مادرید در کانادا؛ بمب نقل‌وانتقالاتی در راه است؟

تگ ها


آخرین اخبار نیمار نیمار رئال مادرید پیشنهاد گرت بیل گرت بیل پاری سن ژرمن معاوضه بزرگ بمب نقل و انتقالات پاری سن ژرمن اخبار نقل و انتقالات شایعه نقل و انتقالاتی نقل انتقالات لوشامپیونه نیمار گرت بیل پاری سن ژرمن رئال مادرید لوشامپیونه فرانسه لالیگا فوتبال