معاون جنجالی استقلال به دنبال حضور در برنامه تلویزیونی

علی خطیر معاون جنجالی و مستعفی باشگاه استقلال پس از نیمه تمام ماندن کنفرانس خبری امروز خود به دنبال حضور در یک برنامه تلویزیونی است....

معاون سابق استقلال به دنبال حضور در برنامه زنده تلویزیونی است.
به گزارش خبرنگار مدال، به رغم مطالب ضد و نقیض و حواشی ایجاد شده، چون کنفرانس خبری خطیر نیمه تمام مانده معاون سابق باشگاه استقلال به دنبال این است که در یک برنامه تلویزیونی ادامه صحبت‌های خود را مطرح کند.
در رابطه با حضور پلیس در محل کنفرانس که باعث نیمه تمام ماندن نشست خبری خطیر شده عده‌ای معتقدند این کار از جانب باشگاه صورت گرفته با این حال محمد نوری‌فر مدیر رسانه‌ای باشگاه استقلال در این باره مدعی شده: «باشگاه استقلال مثل سایر هواداران از طریق رسانه‌ها پیگیر اخبار امروز بوده و شایعاتی مثل نامه به نیروی انتظامی یا درخواست از پلیس امنیت صحت ندارد.»

حواشی جدایی خطیر از استقلال به پایان نرسیده و به نظر می‌رسد معاون جنجالی و سابق باشگاه استقلال در تلاش است تا این بار از طریق یک برنامه تلویزیونی بخشی از صحبت‌های ناگفته خود را مطرح کند.

اخبار مرتبط:
توضیحات علی خطیر درباره جاسوس باشگاه استقلال/ ویدیو
پلیس، کنفرانس خبری خطیر را جمع کرد
گاف بزرگ خطیر؛ نقشه برکناری شفر زمانی که استقلال در مسیر قهرمانی بود

تگ ها


استعفای خطیر افشاگری خطیر افشاگری علی خطیر جدایی خطیر خطیر استقلال علی خطیر علی خطیر کنفرانس کنفرانس خبری خطیر نشست خبری خطیر گاف خطیر استقلال استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال