معاون ورزش و جوانان گیلان: کریمی رفت و مطالباتش را نگرفت

معاون ورزش و جوانان گیلان از بدهی این باشگاه به علی کریمی خبر داد....

معاون ورزش و جوانان استان گیلان خبر از بدهی میلیاردی این باشگاه به کریمی داد.

به گزارش مدال، ابوالفضل صادقی معاون ورزش و جوانان گیلان در واکنش به بدهی باشگاه سپیدرود به علی کریمی مدعی شد: کریمی بخش زیادی از بدهی‌های تیم را پرداخت کرد و سپیدرود الان جزو کم‌بدهی‌ترین باشگاه‌ها است. اگر علی کریمی نبود سپیدرود نفت تهران شده بود، یعنی بدهی‌های تیم بیشتر از ارزش آن می‌شد.  الان سپیدرود بیش از ۳ میلیارد بدهی ندارد. ما مدیون او هستیم که الان سپیدرودی وجود دارد. 
وی افزود: اگر کریمی نبود سپیدرود با توجه به تعهداتی که مالکین قبلی ایجاد کرده بودند، منحل می‌شد. او یکسری از بدهی‌ها را با پول و یکسری را با اعتبار خودش کم کرد. در قراردادی که با کیومرث بیات بسته شد دو شرط وجود داشت، یکی اینکه زمانی که بیات خواست تیم را منتقل کند، ۲ میلیارد از پول علی کریمی را که خیلی بیشتر از این‌ها هزینه کرده بود پرداخت کند و اینکه چک‌هایی را که بابت تعهدات و بدهی‌های باشگاه داده بود پاس شود.
وی همچنین عنوان کرد: بیات گفته می‌خواهم تیم را برگردانم که چنین چیزی ممکن نیست، مگر اینکه کسی بیاید و این تعهدات را انجام بدهد. علی کریمی روی ۲ میلیاردش اصرار ندارد و اینطور نیست که بگوید تا پولم را ندهید نمی‌گذارم انتقال صورت بگیرد. در حال حاضر یکی دو خریدار هستند.

بیشتر بخوانید:
رونمایی از مربی پیش از سرمربی/ ساکت الهامی مربی جدید تراکتورسازان
ابهام در قفس توری سرخ‌ها/ گزینه پرسپولیس در صورت جدایی بیرانوند کیست؟

تگ ها


علی کریمی سپیدرود مالک سپیدرود هواداران سپیدرود وزارت ورزش و جوانان لیگ برتر خلیج فارس فوتبال