معاون وزارت ورزش: با تمام توان در کنار فدراسیون کشتی هستیم

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان گفت: تا قبل از این سابقه نداشت یک مجمع فدراسیون به صورت آنلاین برگزار شود و کشتی در این زمینه یک رکورد زد....

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از فدراسیون کشتی، مهدی علی نژاد معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان در مجمع عمومی سالیانه فدراسیون کشتی که امروز (چهارشنبه) به صورت وبینار برگزار شد، گفت: اولین مجمع آنلاین تاریخی فدراسیون کشتی برگزار شد. تا قبل از این سابقه نداشت یک مجمع فدراسیون به صورت آنلاین برگزار شود. اینجا هم کشتی یک رکورد زد و توانست آن را به نام خودش بزند.

وی ادامه داد: خوشبختانه کشتی یکسال اخیر را خیلی خوب سپری کرد. موفقیت‌های بسیار خوبی به دست آمده و این نشان دهنده عملکرد خوب علیرضا دبیر و دوستانش است که توانستند یک عملکرد تیمی خوبی را داشته باشند.

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان تصریح کرد: علیرضا دبیر از قهرمانان خوب کشتی بود که نشان داد در زمان حضورش در شورای شهر و در عرصه سیاست خیلی خوب توانست کارهای مدیریتی را فرا بگیرد.

وی گفت: پرداخت ۳۱ میلیارد بدهی نشان از عملکرد خیلی خوب مالی فدراسیون دارد و حتماً این موضوع در ارزیابی کیفی فدراسیون‌ها نقش مهمی خواهد داشت.

علی نژاد اظهار داشت: یکی از کارهای خوب در فدراسیون کشتی تعدیل نیروهای انسانی بود. چرا که فدراسیون کشتی با تورم نیرو مواجه بود و این خوب نبود که پول ورزش برای نیروی انسانی هزینه شود.

وی تصریح کرد: کسب کرسی بین المللی یکی از برنامه‌های مهم فدراسیون کشتی است. کرسی که به سختی به دست آمد و به آسانی از دست رفت و حالا امیدواریم که با حضور حمید سوریان بتواینم این مسؤلیت را دوباره به دست بیاوریم. سوریان از قهرمانان بزرگ نامی کشتی ایران و دنیا بوده و این شایستگی را دارد که باز هم این کرسی را برای ایران بدست آورد.

علی نژاد خاطر نشان کرد: وزارت ورزش با تمام توان در کنار فدراسیون کشتی است و هر کاری که لازم باشد انجام خواهد داد و حمایت‌های لازم در هر زمینه انجام می‌شود.

تگ ها


مهدی علی نژاد فدراسیون کشتی مجمع فدراسیون کشتی