معبودی: استقلال ما را دست کم گرفته بود

عزیز معبودی: استقلال ما را دست کم گرفته بود و قبل از شروع بازی هم به راحتی می‌توانستیم این موضوع را در چهره آنها ببینیم...

گفت و گوی خبرنگار مدال با عزیز معبودی بازیکن ماشین سازی را می خوانید:

استقلال دست کم گرفته بود

استقلال ما را دست کم گرفته بود و قبل از شروع بازی هم به راحتی می‌توانستیم این موضوع را در چهره آنها ببینیم و خوشحالم که این نگاه آنها تنها تا سوت شروع بازی بود و بچه ها از همان دقایق شروع بازی آنها را تحت فشار قرار دادند تا آنها بقهمند که تبریز جای شوخی نیست.

تبریز شهر خوبی برای لیگ برتری ها نخواهد بود

در این فصل نشان می دهیم که تبریز جای خوبی برای تیم های لیگ برتر نخواهد بود و آنها چه در میزبانی ماشین و چه در میزبانی تراکتور کار سختی را خواهند داشت و البته تبریز و مردمانش بسیار مهربان و مهمان نواز هستند که امیدوارم تیم ها از مهمان نوازی ها و سوغاتی های عالی این شهر استفاده کنند و لذت ببرند.

سپاهان تیم قلدری دارد

بازی کردن مقابل سپاهان راحت نخواهد بود. این تیم کادر فنی و شاکله تیم خود حفظ کرده و با جذب بازیکنان جدید نیز پر قدرت شده و نسبت به دیگر تیم های لیگ برتری زمان زیادی برای آماده سازی نیاز نداشت و با جرات می‌توان یکی از تیم های آماده حال حاضر لیگ برتر است و من این هفته کار سختی مقابل این تیم قلدر خواهیم داشت.

همه چی آرومه

خدا رو شکر تو این هفته همه چی آروم و خوب بود و ما یک برد شیرین به دست آوردیم و پاداش آن را نیز بچه ها دریافت کردند و درصدی از قراردادها پرداخت شد که جا دارد از کادر فنی و مدیریتی علل خصوص دکتر نصیرزاده تشکر کرد و مهمتر از این مسائل حضور هواداران در بنیان دیزل بود که امیدوارم در تمامی دیدارها بنیان دیزل را همچون این دیدار پر ببینیم.

بیشتر بخوانید:

مسیح زاهدی: آمادگی مهم نیست، بخواهند بازی می‌کنم

 

تگ ها


عزیز معبودی استقلال ماشین سازی ماشین سازی تبریز تراکتور لیگ برتر خلیج فارس فوتبال