معبودی: حقوق استراماچونی بیشتر از بودجه ماشین است

عزیز معبودی مدافع چپ ماشین‌سازان از شرایط سخت رقابت در لیگ برتر ایران می‌گوید و اینکه شرایط اصلا برابر نیست...

به گزارش خبرنگار مدال، عزیز معبودی مدافع چپ تیم فوتبال ماشین‌سازی در مورد شرایط این تیم صحبت کرد که در زیر می‌خوانید:
حقوق استراماچونی بیشتر از بودجه ماشین است
در دیدار با استقلال به ناعدالتی و شرایط نابرابر در فوتبال پی‌بردیم و اینکه دستمزد مربی حریف بیشتر از بودجه تیم تو باشد و این یعنی شرایط سخت رقابت در لیگ برتر که فاصله تیم‌ها را از لحاظ نفرات و ارزش ریالی زیاد کرده است.
سه نوع تیم در لیگ برتر داریم
الان لیگ برتر ما به سه نوع تیم تقسیم شده است. تیم‌های که خوب خرج می‌کنند و دست‌شان باز است مثل پرسپولیس و استقلال و تیم‌هایی که خصوصی هستند و خرج‌ها به جیب و سرمایه شخصی وصل است و تیم‌هایی که زیر رقابت با میلیاردی‌ها تلاش می‌کنند از نیروی انگیزه و جوانی استفاده کنند که نمونه‌اش ماشین‌سازی است
تغییرات زیادی داشتیم
ما نسبت به سال قبل تغییرات زیادی داشتیم و تغییرات موجب می‌شود که آماده‌سازی تیم زمان بر باشد و ما در این فصل جدا از تغییرات تیمی، تغییرات زیادی در باشگاه نیز  داشتیم که همه این مسائل باعث می‌شود که بستن تیم سخت و زمان بر شود ولی در نهایت می‌توان انتظار یک تیم و باشگاه یکدست را از آن داشت.
نتیجه استقلال مهم نبود
شما با نتایج دیدارهای تدارکاتی نمی‌توانید عیار تیم‌ها را تخمین بزنید و دیدارهای لیگ برتر شرایطی به کل متفاوت با این دیدارهاست. همه تیم‌ها با آمادگی کامل وارد مسابقات می‌شود ولی در دیدارهای تدارکاتی شرایط هر تیمی نسبت به برنامه‌های آماده‌سازی آن متفاوت است و نتیجه دیدار با استقلال برای ما مهم نبود و مهم اهدافی بود که کادر فنی به دنبال آن بودند.
خطیبی انرژی جوانی را به تیم تزریق کرده است
من با آقای خطیبی سابقه کاری نداشتم ولی در این مدت کوتاه همکاری دیدم که مربی جوان و پر انرژی است که انرژی جوانی را وارد تیم کرده است و قطعا در بازی‌های لیگ برتر شما تاثیرات این انرژی را خواهید دید و از ماشین‌سازی یک تیم خوب خواهد ساخت که در تبریز یقه مدعیان را خواهد گرفت.

بیشتر بخوانید:

کاکاشولی: مگه لیگ شروع شده؟/ ماشین‌سازی هنوز آماده نیست

 

تگ ها


ماشین سازی عزیزـــ‌معبودی استقلال بازی تدارکاتی لیگ برتر فوتبال ایران ماشین سازی لیگ برتر خلیج فارس فوتبال