معبودی: ماشین‌سازی یک مربی اروپا دیده دارد

بازیکن ماشین‌سازی می گوید: آقای خطیبی دوران بازیکنی خود را در اروپا بوده و بصورت حرفه ای فوتبال بازی کرده است و در چنین شرایطی هم بازیکنان را به خوبی درک می‌کند....

به گزارش خبرنگار مدال از تبریز، عزیز معبودی دفاع چپ ماشین سازی یکی از تاثیرگذارترین مهره های خطیبی در ماشین سازی است و رفت و برگشت های او در عرض زمین باعث شده است تا جدا از وظایف تدافعی خود، در برنامه های تهاجمی ماشین نیز نقش اساسی داشته باشد. 

معبودی در خصوص دیدار ماشین مقابل سایپا می گوید: تیم های لیگ خیلی به هم نزدیک هستند و هر تیمی با نتیجه گرفتن در دو دیدار جایگاه خود را پنج، شش رده بالا می برد و یا برعکس آن نیز با دو دیدار عدم نتیجه گیری به پائین جدول می رسد و در این شرایط کار برای تمامی تیم ها سخت است و هرگز نمی توان با نگاه کردن به جدول رده بندی دیداری را آسان و یا سخت دانست و با همین توضیحات دیدار ما با سایپا نیز سخت خواهد بود و نزدیکی جایگاه دو تیم نیز باعث حساسیت دیدار شده است.

مدافع ماشین سازی ادامه داد: ما یک امتیاز ارزشمند از پرسپولیس گرفتیم و ذوب آهن را در خانه شکست دادیم و با روحیه عالی به سراغ این دیدار سخت میرویم و میدانیم که کار دشواری مقابل شاگردان صادقی جوان خواهیم داشت و برای همین در طول تعطیلات تمرینات منظمی را طیق برنامه پشت سر گذاشته ایم و می‌خواهیم با یک برد خارج از خانه جایگاه خود را رتبه بندی لیگ بالا ببریم.

معبودی در مورد تعطیلات پرشمار لیگ می گوید: تعطیلی پر تعداد لیگ برتر از کیفیت تیم ها کاسته است و دو بازی انجام می دهیم و تا تیم ها به شرایط لازم جهت ارایه یک بازی با کیفیت می رسند دوباره لیگ تعطیل می شود و دوباره باید خود را با تعطیلی ها وفق دهیم و تلاش کنیم در شرایط بازی باشیم که قطعا ممکن نیست و همین دلایل باعث پائین آمدن کیفیت لیگ می شود از طرفی بازی های تیم ملی به لیگ ارجحیت دارد و باید با این تعطیلی ها ساخت. 

عزیز معبودی در خصوص فشار وارده بر تیم ها در تعطیلات طولانی ادامه می دهد: همانطور که گفتم تعطیلات زیاد باعث می شود که تیم ها از شرایط بازی خارج شوند و برای بازگشت به شرایط تحت فشار باشند و این فشار هم روی بازیکنان است و هم روی کادر فنی که من به شخصه اعتقاد دارم بیشتر این فشارکاری روی کادر فنی است تا با تمرینات حساب شده و با برنامه تیم را  سرحال نگه دارند و ما تا به حال از این تعطیلات به لطف برنامه های تمرینی زیاد ضربه نخوردیم که قطعا بی ارتباط با دوران بازیکنی سرمربی ما نیست. آقای خطیبی دوران بازیکنی خود را در اروپا بوده و بصورت حرفه ای فوتبال بازی کرده است و در چنین شرایطی هم بازیکنان را به خوبی درک می‌کند و هم به علم روز فوتبال آگاهی دارد که باعث می شود کار کردن با او برای بازیکنان لذت بخش و کم فشار شود.

ببینید:

نشست خبری رسول خطیبی پیش از دیدار با سایپا/ ویدیو

تگ ها


عزیز معبودی معبودی ماشین سازی رسول خطیبی اخبار ماشین سازی ماشین سازی فوتبال