معجزه هازارد؛ ستاره بلژیکی چگونه بازگشت؟

بازگشت ادن هازارد به ترکیب اصلی رئال مادرید یکی از مهم ترین اتفاقات دیدار دیشب این تیم مقابل ایبار بود....

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از مارکا، احساس ناراحتی ادن هازارد از ناحیه مچ پا، در بازی شب گذشته مقابل ایبار باعث شد که لحظه ای نفس در سینه هواداران رئال مادرید حبس شود.

از بسیاری جهات دیدار مقابل ایبار یک امتحان خوب برای ستاره بلژیکی بود؛ دقیقاً همان چیزی که او به آن نیاز داشت. حتی اگر بعد از بازی تصاویری دست به دست شده باشد که نشان دهد هازارد روی پای خود یخ قرار داده است. در واقع این وینگر بین دو نیمه در رختکن و به شوخی عنوان کرده: " هیچ مشکلی وجود ندارد و حالا اعتماد به نفس من بیشتر شده است."

شیوع ویروس کرونا همه چیز را تغییر داده و در واقع این موضوع روی نقش ادن هازارد در رئال مادرید نیز تاثیر گذار بوده است. او حالا این شانس را دارد که در ادامه مسابقات برای رئال مادرید به میدان برود؛ این در حالی است که چنین چیزی پیش از این و در ماه مارس غیرممکن به نظر می رسید.

البته هازارد دلش نمی خواست در چنین شرایطی به فوتبال برگردد اما با این حال دوران قرنطینه باعث شد که او ریکاوری خود را به بهترین شکل پشت سر بگذارد و برای ادامه رقابت های فصل ۲۰-۲۰۱۹ آماده شود. در واقع ستاره بلژیکی لوس بلانکوس به همراه کادر پزشکی این تیم یک معجزه کوچک را رقم زده است.

یادمان باشد، هازارد در تاریخ ۵ مارس و در شهر دالاس تحت عمل جراحی از ناحیه مچ پا قرار گرفت و در ۱۱ مارس ، درست قبل از اعلام وضعیت زنگ خطر ویروس کرونا در اسپانیا، به این کشور بازگشت. این یعنی تنها سه روز بعد از بازگشت ستاره بلژیکی، تمام راه های ورود به کشور اسپانیا بسته شد. هازارد در آن زمان حتی بخیه پاهایش را هم باز نکرده بود اما با این حال حتی نمی توانست که برای درمان معالجه اش از خانه خارج شود.

این ها بهترین سناریو برای بهبودی و روی فرم آمدن ادن هازارد نبود اما با این وجود او بعد از حدود دو ماه دوباره در تمرینات گروهی رئال مادرید شرکت کرد. در ماه مارس و آوریل بود که او بخیه پاهای خود را باز کرد و خانه اش را به یک فیزیوتراپی تبدیل کرد تا بتواند قدرت و تحرک را به مچ پای مصدوم خود بازگرداند. همچنین برنامه بهبود او در چهار هفته اخیر به اوج خود رسید چراکه زین الدین زیدان نیز نشان داد که به آمادگی او احتیاج فراوانی دارد.

شاید هازارد می‌توانست در تابستان گذشته بیشتر از خودش مراقبت کند و با اضافه وزن کمتری راهی رئال مادرید شود اما اکنون همه چیز تحت نظر اوست و تمام تلاش خود را انجام می دهد که در ادامه فصل برای لوس بلانکوس موثر ظاهر شود.

ستاره بلژیکی یک بار سنگین را روی دوش می کشد و آن این است که هنوز نتوانسته مبلغ ۱۲۰ میلیون یورویی که رئال برایش پرداخت کرده را توجیه کند. اگرچه او نشان داده قصد دارد این وظیفه را به بهترین شکل ممکن انجام دهد و به طور قطع بهترین اتفاق در پیروزی ۳-۱ رئال مقابل ایبار، حضور ادن هازارد درون زمین بود.

تگ ها


ادن هازارد رئال مادرید