معجزه‌گر ایرانی؛ مامور انتقال امباپه از پاریس به رئال

پاری سن ژرمن به ۲ پیشنهاد رسمی رئال برای کیلیان امباپه پاسخ نداده و حاضر به مذاکره نیست. رئال به عنوان آخرین راهکار، کیا چورابچیان را مامور کرده تا راهی برای رهایی دادن امباپه از پاریس پیدا کند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، نقل و انتقالات بزرگ همواره به ایجنت ها و نیز دلالان خبره نیازمند هستند و مدیرانی که روش مذاکره و گفت و گو را بلد باشند. در مورد انتقال کیلیان امباپه اما به نظر می رسید همه چیز ساده تر خواهد بود ولی در عمل چنین نشد.

فعلا راه گفت و گو بین رئال و پی اس جی بسته است و باشگاه پاریسی حاضر به مذاکره نیست تا رئال مادرید و مدیرانش دست به دامان یک مدیر برنامه ایرانی مشهور یعنی "کیا جورابچیان" شوند. کیا حالا تنها امید رئال مادرید برای جذب کیلیان امباپه و رهایی دادن او از قفس طلایی پی اس جی است. ستاره ای که بی تاب پیوستن به رئال است ولی پی اس جی حاضر نیست حتی با رئال مادرید باب مذاکره را باز کند.

ایجنت ایرانی به این مشهور است که در مذاکرات به بن بست خورده، معجزه می کند و در این راه تخصصی ویژه دارد. او که مدیر برنامه های فیلیپ کوتینیو، ریاض محرز و بسیاری دیگر از ستاره های فوتبال است، از سوی رئال مادرید ماموریت پیدا کرده تا پی اس جی را پای میز مذاکره بیاورد.

جورابچیان به واسطه همکار برزیلی اش برتولوچی، مدیریت برنامه های بسیاری از فوتبالیست های برزیلی از جمله مارکینیوش، دیه گو کارلوس، ریچارلیسون و متئوس کونیا را برعهده دارد.

هرجا نقل و انتقالاتی به مشکل بر می خورد، می توان روی جورابچیان حساب کرد و رئال نیز در این زمینه مستثنی نیست.

وضعیت انتقال امباپه به رئال از خوشبینی به یک بدبینی مفرط رسیده و در حالی که پنجشنبه شب به نظر چراغ سبز پی اس جی برای مذاکره دریافت شده بود، همه چیز پیچیده شد و تا به امروز از باشگاه پاریسی خبری دریافت نشده است.

هواداران رئال روز جمعه تصور می کردند، انتقال امباپه قریب الوقوع است و حتی رسانه ها خبر از زمان معارفه ستاره فرانسوی می دادند اما حالا بسیاری ناامید شده اند.

لوپاریزین نشریه فرانسوی نزدیک به پی اس جی امروز عصر را بسیار تعیین کننده می داند. زمان زیادی تا پایان نقل و انتقالات نمانده(سه شنبه شب) و باید دید ایجنت ایرانی می تواند تا امشب پی اس جی را راضی به مذاکره با رئال کند یا خیر.

ارتباط دو باشگاه که بسیار خوب بود، حالا صدمه دیده و ماموریت کیا جورابچیان این است که بتواند راه حلی برای ارتباط مجدد مادرید و پاریس پیدا کند. رئال تا دوشنبه ساعت ۱۸ به پی اس جی برای پاسخگویی مهلت داده ولی اگر امباپه امشب برابر رنس به میدان برود، به نظر باید همه چیز را تمام شده دانست، مگر اینکه جورابچیان بتواند معجزه کند.

رئال می داند که اگر امباپه را امسال جذب نکند، این بازیکن تا ژانویه روزهای بسیار سختی را پیش رو خواهد داشت؛ یعنی زمانی که بازیکن با مجوز فیفا قادر به مذاکره با رئال خواهد بود. بدیهی است که پی اس جی تا ژانویه فشارها روی امباپه برای تمدید را مضاعف خواهد کرد و شاید در نهایت به تسلیم شدن بازیکن منجر شود. با علم به این موضوع، رئال هر طور شده قصد دارد انتقال امباپه را همین تابستان نهایی کند ولی پاریس فعلا همه راه ها را مسدود کرده است.

این مسیر به لطف ایجنت ایرانی باز می شود؟

منبع: مارکا

تگ ها


پاری سن ژرمن کیلیان امباپه فوتبال جهان رئال مادرید لالیگا فوتبال