معذرت‌خواهی برادر بزرگ رسول روی آنتن زنده!

سرمربی آلومینیوم از همتای خود در تراکتور عذرخواهی کرد و به بیان اتفاقات دیدار جام حذفی پرداخت....

به گزارش "ورزش سه"، مصاف آلومینیوم و تراکتور در مرحله یک هشتم نهایی جام به دلیل جابجایی مربیان دو تیم در تبریز و اراک از حساسیت بالایی برخوردار بود و همین حساسیت در بین دو نیمه بازی موجب درگیری علیرضا منصوریان و رسول خطیبی سرمربیان دو تیم شد، در بین دو نیمه این دو مربی با کارت قرمز داور مسابقه از زمین مسابقه اخراج شدند. در نهایت این مسابقه با پیروزی ۲ بر صفر شاگردان منصوریان خاتمه یافت و آلومینیوم بود که توانست در این بازی حیثیتی جواز صعود به جمع هشت تیم پایانی مسابقات جام حذفی را در فصل جاری کسب کند.


علیرضا منصوریان که پس از پیروزی  برابر تراکتور اخراج شده بود و محمد خرمگاه به جای او در نشست خبری شرکت کرد، چند روز پس از این مسابقه در گفتگویی که با برنامه فوتبال برتر داشت، حرف هایش را با اشاره به دلیل ایجاد درگیری میان او و رسول خطیبی آغاز کرد و گفت: «قبل از اینکه در مورد مسائل فنی صحبت کنم، دوست دارم به مسئله اشاره کنم که دو سه روز ذهن من را به خودش مشغول کرده و اذیتم می کند، در حین بازی و بین نیمه من متوجه نبودم که رسول خطیبی به هر دلیل یا شاید به دلیل فشار زیادی که تحمل می کند، به رختکن نرفته است. شاید به خاطر جام باشگاه های آسیا بوده است. همانطور که بزرگ ترهای من انتظار ندارند من به آنها پرخاش کنم و روز گذشته هم من روز خیلی خوبی را با رسول خطیبی پشت سر گذاشته بودم، یک لحظه وقتی من به داور گفتم این صحنه می توانست، پنالتی باشد، رسول به سمت من برگشت و چیز خاصی هم نگفت. ولی همان برگشتن سبب شد که من از کوره در بروم و خیلی جیغ و داد کردم. من هفت سال هم از ایشان بزرگ تر هستم. آن لحظه هم که می گفت چیزی نگفتم، درست می گفت و چیزی نگفته بود. من به خاطر توقع در دوستی بود که ناراحت شدم.»

منصوریان ادامه داد: «می توانستم الان بگویم رسول این را گفت یا آن را گفت. نه یک پرخاش اولیه بود که آن هم بی احترامی نداشت، فقط اعتراض به نوع برخورد من بود. در کل این دو سه روز خیلی در خلوت خودم فکر کردم. از مدیرعامل قدیمم سعید خان آذری و سرمربی سابقم امیر خان قلعه نویی تشکر می کنم که خیلی در روزهای گذشته به آرامش من کمک کردند. همینجا روی گل رسول عزیزم را می بوسم. من شاید توقع داشتم ولی در آن لحظه اصلا نمی دانستم که آنجا نشسته و بعد از بازی فهمیدم که چقدر تحت فشار بوده است.»


سرمربی آلومینیوم سپس با خطاب قرار دادن کمیته انضباطی ادامه داد:« در کل از کمیته انضباطی خواهش می کنم اگر امکان دارد، کارت قرمز من را نگه دارد ولی کارت قرمز رسول خطیبی را به زرد تبدیل کند. ما فوتبالی ها از هم عصبانی می شویم ولی از هم توقعاتی هم داریم. برای من بزرگ تر همیشه بزرگ تر است و کوچکتر همیشه قابل احترام است. شاید توقع من از رسول خیلی بالا بود و شاید درک من از رسول خیلی درک کاملی نبود که خیلی تحت فشار است.»


او سپس در واکنش به حرف های میثاقی که از این رفتار او در آشوب های این روزهای فوتبال ایران تمجید کرده بود، اضافه کرد: «ما باید با فوتبال کاملا منطقی برخورد کنیم. فوتبال بخشی از زندگی ماست. شاید توقع من به لحاظ شخصی از رسول زیاد بود.»

تگ ها


تراکتور رسول خطیبی علیرضا منصوریان آلومینیوم اراک