معرفی برترین کمانداران کشور در پایان دیدارهای هفته سوم و چهارم

هفته سوم و چهارم لیگ تیراندازی با کمان، یادواره شهدای سلامت در رده مردان برگزار شد....

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تیر و کمان، هفته سوم و چهارم لیگ تیر و کمان، یادواره شهدای اقتدار و سلامت در رده مردان امروز پنجشنبه برگزار شد.

در این روز به دلیل رعایت پروتکل‌های بهداشتی، این مسابقات فقط در رده مردان برگزار شد.

در هفته سوم و در رده ریکرو مردان، تیم دانشگاه آزاد با نتیجه ۴ بر یک مقابل هیات چهارمحال بختیاری به برتری رسید. آکادمی راد با همین نتیجه از سد سپاهان گذشت. نفت امیدیه با نتیجه ۳ بر ۲ مقابل کمانداران پایتخت به پیروزی رسید و نیروی زمینی اردبیل با نتیجه ۴ بر یک مقابل مقاومت عاشورای آذربایجان شرقی به برتری رسید.

در هفته چهارم و در ریکرو مردان، کمانداران پایتخت با نتیجه ۴ بر یک مقابل هیات چهارمحال بختیاری به پیروزی رسید. نیروی زمینی اردبیل با نتیجه ۵ بر صفر برابر سپاهان به پیروزی رسید. دانشگاه آزاد با همین نتیجه از سد هدف طلایی گذشت و نفت امیدیه با نتیجه ۴ بر یک مقابل مقاومت عاشورای آذربایجان شرقی به برتری رسید.

در هفته سوم و در رده کامپوند مردان، تیم فولاد آلیاژی ایران با نتیجه ۵ بر صفر مقابل سپاهان به برتری رسید. تیم کمانداران پایتخت با نتیجه ۴ بر یک برابر هیات آبیک به پیروزی رسید. تیم آلفا با همین نتیجه مقابل هیات کرمانشاه به پیروزی رسید و تیم مقاومت عاشورای آذربایجان شرقی با نتیجه ۳ بر ۲ مقابل نفت امیدیه به برتری رسید.

در هفته چهارم و در رده کامپوند مردان، تیم سپاهان با نتیجه ۳ بر ۲ مقابل مقاومت عاشورای آذربایجان شرقی به برتری رسید. تیم آلفا و هیات کرمانشاه با نتیجه مشابه ۵ بر صفر مقابل کمانداران پایتخت و نفت امیدیه به برتری رسیدند. آکادمی راد با نتیجه ۴ بر یک مقابل فولاد آلیاژی ایران به پیروزی رسید.

در مسابقات برگزار شده و در ماده ریکرو، رضا شبانی از دانشگاه آزاد با امتیاز ۳۴۶، صادق کبودانی با امتیاز ۳۳۰ از تیم نیروی زمینی اردبیل و صادق اشرفی با امتیاز ۳۲۲ از دانشگاه آزاد بهترین امتیاز را کسب کردند.

در ماده کامپوند هم، محمدصالح پالیزبان با امتیاز ۳۵۶ از آکادمی راد، نیما محبوبی و مجید احمدی از تیم آلفا با امتیاز ۳۵۲ در رده اول تا سوم از لحاظ امتیاز قرار گرفتند.

تگ ها


تیر و کمان ریکرو کامپوند