معرفی سرمربی جدید النصر بعد از بازی با تراکتور

باشگاه النصر سرمربی جدید خود را انتخاب کرده اما بعد از بازی با تراکتور او را رسما معرفی خواهد کرد....

به گزارش ورزش سه، بر اساس ادعای برخی از رسانه های عربستانی، مسئولان باشگاه النصر با وجود کسب نتایج نسبتا خوب در سه هفته نخست لیگ عربستان (۶ امتیاز از ۹ امتیاز) طی این چند وقت اخیر به دنبال استخدام یک سرمربی جدید بودند. در حالی که رسانه هت تریک عربستان ۳ روز پیش در خبری اختصاصی مدعی شده بود که النصری ها در حال مذاکره با رنه ویلر سرمربی سوئیسی هستند، سعود اسکای اسپورت امروز، یک مربی دیگر را به عنوان جانشین مانو منزس معرفی کرد.

بر اساس اعلام این رسانه عربستانی، مسئولان باشگاه النصر عربستان با روی گارسیا، سرمربی تیم لیون طی سال های ۲۰۱۹-۲۰۲۱ که سابقه مربیگری در تیم هایی چون رم، لیل و مارسی را هم دارد به توافقات لازم دست یافته اند و قرار است این همکاری را بعد از بازی با تراکتور در لیگ قهرمانان آسیا رسمی کنند.

تیم النصر با ۱۱ امتیاز و بالاتر از تیم های فولاد و السد به عنوان صدرنشین گروه D راهی مرحله یک هشتم نهایی شد و باید روز بیست و سوم شهریور ماه در این مرحله مقابل تراکتور قرار بگیرد. این تیم با وجود خرید بازیکنان گرانقیمت و سرشناس در نقل و انتقالات تابستانی با توجه به اختلافات اخیر  عبدالرزاق حمدالله و منزس که با حمایت مهاجم مراکشی از سوی مدیران باشگاه با وعده قطع همکاری با سرمربی تیم همراه بود، شرایط عجیبی در آستانه بازی با تراکتور دارد.

تگ ها


تراکتور النصر عربستان عربستان سعودی