معرفی وینفرد شفر به عنوان سرمربی جدید بنی‌یاس

یک روزنامه اماراتی مدعی شد وینفرد شفر سرمربی اسبق استقلال به زودی به عنوان سرمربی تیم فوتبال بنی‌یاس معرفی خواهد شد...

وینفرد شفر به زودی به عنوان سرمربی بنی‌یاس معرفی خواهد شد.
به گزارش مدال، روزنامه الاتحاد امارات در گزارشی پیرامون معرفی قریب‌الوقوع وینفرد شفر به‌عنوان سرمربی جدید باشگاه بنی یاس نوشت: روباه آلمانی چالش‌های تازه‌ای در باشگاه آسمانی‌ها پیش‌روی خود می‌بیند.
در این گزارش آمده است: هواداران باشگاه بنی یاس به اعلام رسمی حضور وینفرد شفر در باشگاه محبوب خود و هدایت آسمانی‌ها در فصل جدید فوتبال امارات نزدیک می‌شوند. بعد از مدتی انتظار به دلیل برخی موانع شفر به شکل رسمی سرمربی بنی یاس و جانشین کرونسلاو یوریچ خواهد شد که در فصل گذشته نتایج بسیار خوبی در این تیم کسب کرد.
شفر سابقه قابل توجهی دارد، مربی که در قاره‌های اروپا، آفریقا و آسیا افتخارات زیادی به دست آورده و یکی از سفیران صاحب‌نام فوتبال آلمان محسوب می‌شود. او همچنین از نظر سنی دومین مربی تاریخ بنی یاس است چراکه قبل از این عبدالوهاب عبدالقادر عراقی با 68 سال سن هدایت این تیم را در دست داشت.
در ادامه گزارش الاتحاد آمده است: روباه آلمانی چالش‌های زیادی را پیش روی خود می‌بیند، خصوصاً با توجه به اینکه با عملکرد کرونوسلاو در فصل گذشته انتظارات از بنی یاس بالا رفته و این تیم عملکرد بسیار خوبی داشته است. بنی یاس به دنبال تمدید قرارداد سرمربی سابق بود، اما او پیشنهاد قابل توجه باشگاه را نپذیرفت.
در ادامه این گزارش به سوابق شفر در باشگاه کارلسروهه آلمان، تیم ملی کامرون و الاهلی دبی اشاره و خاطر نشان شده است: هواداران بنی یاس انتظار دارند این تیم با حضور شفر رتبه‌ای بهتر از عنوان ششم فصل گذشته در جدول داشته باشد.

بیشتر بخوانید:

با استعفای سرپرست استقلال موافقت شد

تگ ها


استقلال بنی یاس وینفرد شفر لیگ امارات فوتبال