معرفی ژاوی به عنوان مدیر کل آینده بارسلونا

ویکتور&#۱۶۰;فونت یکی از نامزدهای ریاست بارسلونا که&#۱۶۰;شانسش بالا نیز ارزیابی می شود از ژاوی هرناندز به عنوان مدیرکل باشگاه در صورت رسیدن به ریاست بارسلونا نام برد....

به گزارش "ورزش سه"، ویکتور فونت روی حرف خود ماند و امروز در معرفی برنامه هایش در صورت رسیدن به ریاست بارسلونا خبر از انتصاب ژاوی هرناندز به عنوان مدیر کل آینده بارسا نام برد. او البته ساختار سازمانی و سمت ها را اعلام نکرد.

پیش از این ژاوی گفته بود که با هیچ نامزد ریاست باشگاه همسو نخواهد شد چرا که در قطر مشغول فعالیت جدی است و به عنوان سفیر جام جهانی ۲۰۲۲ تا دو سال دیگر آزاد نخواهد بود.

فونت همچنین جولی لوپز را به عنوان مدیر اجرایی ورزشی معرفی کرد. او برادر جرارد لوپز بازیکن سابق بارسلوناست. جوردی کرویف فرزند یوهان کرویف فقید نیز مدیر ورزشی بارسا خواهد بود و تمامی خریدها زیر نظر او انجام خواهند گرفت.

فونت همچنین ژوان ویلا را به عنوان مدیر ارشد فوتبالی بارسا معرفی کرد. ویلا در لاماسیا مربی ژاوی هرناندز بود و نقش مهمی در رشد و پیشرفت او داشت.

فونت امروز تایید کرد که در دوران او ژاوی همه کاره خواهد بود و در صورتی که رونالد کومان نتواند بارسا را به اهدافش برساند جانشین وی خواهد شد.

ویکتور فونت رقبایی جدی برای ریاست بارسا از جمله خوان لاپورتا و جوردی فاره پیش رو دارد.

تگ ها


پیشکسوت هلند ژاوی یوهان کرویف قطر بارسلونا السد