معروف: امیدوارم به فینال برسیم/ کولاکوویچ: از هواداران متشکرم

سعید معروف ابراز امیدواری کرد تیم ملی والیبال به مرحله نهایی لیگ ملت‌ها صعود کند....

کاپیتان تیم ملی امیدوار است تا تیم ملی والیبال ایران به مرحله نهایی لیگ ملت‌های والیبال راه یابد.
به گزارش مدال، سعید معروف پس از پیروزی ایران مقابل کانادا در نشست خبری حضور پیدا کرد و در مورد این مسابقه اظهار داشت: خوشحالم که هفته سوم را با برد شروع کردیم. با توجه به بردهای هفته‌های اول حالا در زمین خودمان راحت‌تر بازی می‌کنیم. خوشبختانه با اعتماد به نفس آمدیم وارد زمین شدیم.

وی ادامه داد: تیم کانادا هم بازی خوبی از خود نشان داد. ممکن بود کار در ست دوم و سوم برای ما سخت تر شود، اما خوب بازی کردیم و در نهایت سه بر صفر برنده شدیم. از همه کسانی که به سالن آمدند و تیم را تشویق کردند تشکر می‌کنم. شرمنده افرادی شدیم که به دلیل بی برنامگی مسئولان نتوانستند بلیت تهیه کرده و به سالن بیایند.

کاپیتان تیم ملی والیبال ایران خاطرنشان کرد: خوشبخنانه بازیکنان شرایط خیلی خوبی دارند، اما ممکن بود این شرایط برعکس باشد. امکان داشت اگر بازی‌ها را بد شروع کنیم همه بد ما را بگویند، اما حالا همه از ما تعریف می‌کنند.

معروف افزود: شخصیت تیمی ما با عملکرد خوب بازیکنان بالاتر رفت. معمولاً ما ایرانی‌ها با یک برد خیلی بالا می‌رویم و با یک شکست خودمان را می‌بازیم، اما امسال با ثبات و شخصیت تیمی بالا بازی می‌کنیم.

وی درخصوص احتمال حضور ایران در فینال گفت: حضور ما در فینال هنوز قطعی نشده است، اما خیلی خوش بین هستیم. 6 تیمی که به فینال صعود می کنند جز قوی ترین تیم های جهان هستند. اگر صعود کنیم به دنبال سکو هستیم و اگر مدالی هم کسب نشود، قطعا ًنمره قبولی خواهیم گرفت.

همچنین ایگور کولاکوویچ سرمربی تیم ملی والیبال پس از پیروزی مقابل کانادا در نشست خبری حاضر شد و درمورد این بازی اظهار داشت: هفته سوم را خوب شروع کردیم. بازی اول را سه بر صفر بردیم. اکثر بازیکنان در شهر خود بازی می‌کردند و انگیزه زیادی داشتند.

وی ادامه داد: در ست اول خوب بازی کردیم. در ست دوم دفاع کانادا کار را برای ما سخت کرد. در ست سوم هم خوب بودیم و برنده شدیم. هرچند که گاهی مشکلاتی وجود داشت، اما توانستیم برنده باشیم.

سرمربی تیم ملی والیبال ایران خاطرنشان کرد: از تماشاگران ارومیه خیلی تشکر می‌کنم که خیلی خوب تیم را حمایت کردند. گاهی خوب نبودیم، اما ما را حمایت کردند و امیدوارم این حمایت در آینده هم ادامه داشته باشد.

اخبار مرتبط:
ایران 3 – 0 کانادا/ پیروزی راحت شاگردان کولاکوویچ در ارومیه
خلاصه والیبال ایران 3 - 0 کانادا/ ویدیو

تگ ها


لیگ جهانی والیبال لیگ ملتهای والیبال لیگ ملت های والیبال والیبال ایران تیم ملی والیبال ایران والیبال