معروف: در آغاز لیگ ملت‌ها فکر نمی‌کردیم به فینال برسیم

کاپیتان تیم ملی والیبال ایران گفت: در آغاز لیگ ملت‌ها فکر نمی‌کردیم که به فینال راه پیدا کنیم. با بهترین‌های جهان بازی کردیم و قدم به قدم جلو رفتیم....

به گزارش مدال، سایت فدراسیون جهانی در مطلبی به بررسی تیم‌های حاضر در فینال لیگ ملت‌های 2019 پرداخت و در آن گوشه‌ای از صحبت‌های مربیان و کاپیتان‌های تیم‌های حاضر را نوشت. در بخشی از این گزارش آمده است که تیم ایران با کسب 12 پیروزی و 3 شکست و 33 امتیاز در مکان دوم جدول قرار گرفت و  به عنوان نخستین تیم راهی مرحله فینال شد. حالا تیم ایران قصد دارد نخستین عنوان خود را در لیگ ملت‌های جهانی به دست بیاورد و برای این چالش آماده است.
سعید معروف، کاپیتان تیم ملی والیبال ایران درخصوص تفکرات خود و تیمش در مرحله نهایی لیگ ملت‌ها اظهار داشت: برای ما بسیار مهم است که بتوانیم شروع خوبی داشته باشیم. تمام تیم‌های حاضر در فینال قدرتمند هستند. تمام تلاش خود را به کار خواهیم گرفت تا به هدف خود برسیم.
وی ادامه داد: در آغاز لیگ ملت‌ها فکر نمی‌کردیم که به فینال راه پیدا کنیم. با بهترین‌های جهان بازی کردیم و قدم به قدم جلو رفتیم. برای ما مهم بود که دو هفته در خانه و مقابل چشم تماشاگران خودی بازی کنیم. هیچکس نمی‌تواند مسابقات را پیش‌بینی کند. هدف ما این است که عملکرد خوبی در فینال داشته باشیم.

بیشتر بخوانید:

کولاکوویچ: برای مبارزه با هر حریفی به آمریکا آمدیم

برنامه کامل فینال لیگ ملت‌های والیبال ۲۰۱۹

 

 

 

تگ ها


سعید معروف تیم ملی والیبال ایران لیگ ملت های والیبال 2019 فینال لیگ ملت های والیبال 2019 والیبال